به گزارش مغانشهر، سیدحجت مدنی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم استان اردبیل توزیع فرآورده نفتگاز با استانداردهای یورو چهار در استان آغاز شد که در مرحله نخست اجرای این طرح در پنج باب جایگاه شهرستان اردبیل انجام می‌شود.

 

 

به گزارش مغانشهر، رقابت‌های دو و میدانی بانوان کارگر کشور با شرکت 15 استان و حضور 50 ورزشکار کارگری برگزار شد که در پایان تیم دوومیدانی بانوان استان اردبیل عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کردند.

 

 

 

به گزارش مغانشهر، به دنبال قوت گرفتن واگذاري شركت كشت و صنعت مغان و بخشي از سهام شركت پارس توسط سازمان خصوصي كشور، طايفه گيگلو در شهرستان پارس آباد با امضای طوماری خطاب به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبيل خواهان واگذاری اين دو شركت به صاحبان اصلي آن در منطقه شدند.

 

 

 

به گزارش مغانشهر، کمیته دولتی آمار جمهوري آذربايجان گزارش داد: در شش ماه اول سال جاری میلادی تعداد گردشگران کشور آذربایجان به ایران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۲٫۸ درصد افزایش یافته است.بر اساس این گزارش، در نیمه اول سال جاری میلادی میزان سفر شهروندان جمهوری آذربایجان به کشورهای خارجی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶٫۳ درصد افزایش یافته و به دو میلیون و ۲۰ هزار نفر رسیده است.

 

 

به گزارش مغانشهر، علي علایی در جلسه کمیته پالایش شهرستان پارس آباد اظهار داشت: تسریع در فرآیند واگذاری اراضی جدید پایاب سدهای خداآفرین و عمارت مورد تاکید ویژه استاندار است و باید با تعیین تکلیف موضوع واگذاری از این فرصت برای افزایش تولید ملی و ایجاد اشتغال نهایت استفاده را ببریم.

وی از پالایش 5 هزار و 152 هکتار از اراضی پایاب سد خداآفرین خبر داد و گفت: در حوزه شبکه پایاب سد عمارت نيز دو تعاونی بهره برداری در غرب و شرق دره رود تشکیل شده است.

 

 

به گزارش مغانشهر، علی علایی روز چهارشنبه در جلسه کمیته عمران و امنیت مرزی با بیان اینکه مرزهای شهرستان پارس آباد جزو امن ترین مرزهای کشور می باشد، اظهار داشت: مردم مرزنشین شهرستان مرزبانان اصلی کشور هستند.وی با بیان اینکه اجرای ادامه طرح جاده مرزی با مشارکت مرزنشینان و کشاورزانی که اراضی آنها در کنار مرز قرار دارد پیگیری می شود از استقبال کشاورزان در فنس کشی در محدوده مرزی خبر داد.

 

 

به گزارش مغانشهر، بر خلاف برخی شایعات مبنی بر پیوستن اکبر ایمانی به تراکتورسازی تبریز، این هافبک ۲۶ ساله تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با عقد قراردادی رسما به صنعت نفت آبادان پیوست.ایمانی سابقه بازی در فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان و پدیده خراسان را نیز دارد و در ترکیب اصلی سپاهان ۳ قهرمانی لیگ برتر را تجربه کرده است.

 

 

 

به گزارش مغانشهر، خشکسالی باعث هجوم گسترده ملخ‌ها به مراتع و قشلاقات عشایرنشین بخش اصلاندوز در شهرستان پارس آبادمغان شده است.در آستانه فصل تابستان، مدتی است که هجوم گسترده ملخ‌ها به مراتع و قشلاقات عشایرنشین بخش اصلاندوز در شهرستان پارس آباد آغاز شده است؛ اتفاقی که اگر جلوي آن گرفته نشود علاوه بر ایجاد خسارت به مراتع و قشلاقات، آسایش و آرامش را از مردم این مناطق سلب می‌کند.

 

 

به گزارش مغانشهر، اخیرا جمعی از کارکنان کشت و صنعت و دامپروری مغان در تاريخ ٢٥ خرداد ماه مصادف با عيد فطر سال ٩٧ موفق به صعود کوه سبلان شدند. این گروه از روز جمعه از ساعت 4 صبح شروع کردند و در ساعت 11 صبح موفق به فتح قله کوه شدند.

 

 

 

به گزارش مغانشهر، جمعي از طبیعت دوستان شهر اسلام‌آبادمغان در اعتراض به قطع درختان توت باغی به دلیل چهاربانده کردن جاده مقابل این باغ زنجیره انسانی تشکیل دادند.

ما همیشه هستیم ...