امروز بیستم خردادماه ۱۳۹۵ مبلغ دو میلیون ریال اهدایی از طرف بنیاد حمایت از کودکان مستمند و سرطانی اردبیل از بابت کمک به مهدی کودک سرطانی تحت پوشش آرزو به حساب آرزو واریز شد. در پی مذاکره حاج جواد قرآن نویس رییس هیئت مدیره بنیاد و مجردی مدیرعامل آرزو که در خصوص وضعیت بیماری کودک فوق الذکر در مکان دومین نمایشگاه توانمندیهای سازمانهای مردم نهاد انجام گرفت ، حاج جواد قرآن نویس قول مساعد داد هزینه پوشاک بهداشتی این کودک سیزده ساله را بنیاد هر ماه به حساب آرزو واریز نماید.

مهدی در اثر بیماری سرطان و در پی عمل جراحی فلج شده و امکان حرکت ندارد. مؤسسه آرزو  نیاز های این کودک را تا کنون تامین کرده است و در واقع این کمک بنیاد به برطرف کردن نیازهای بیشتری از نامبرده منجر خواهد شد.

یکی از خیرین گرامی از تهران با خرید ویلچر مخصوص حمل بیمار در سال گذشته کمک ارزشمندی به این کودک کرد که در واقع با توجه به بیماری این کودک مادر وی مجبور بود ایشان را جابجا کند و به همین علت مادرش دچار بیماری حاد قلبی شده است. از حاج جواد قرآن نویس و همکاران ارجمند ایشان در بنیاد حمایت از کودکان مستمند و سرطانی اردبیل بابت این اقدام ارزشمند قدردانی می شود.

 

20160609_125212-w

20160609_135452-w

 

 http://arezou.org

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...