برغم اینکه 7 مرکز خرید گندم مازاد مصرف کشاورزان در پارس آباد را خریداری می کنند اما کمبود فضای مناسب برای انبار گندم در مراکز خرید باعث ایجاد صفهای طویل خودروهای حامل گندم در مقابل سیلوها شده است.برداشت گندم از مزارع شهرستان پارس آبادمغان در حالی چند روزی است آغاز شده که همزمان با عملیات تحویل محصول مازاد بر مصرف کشاورزان به مراکز خرید در حال انجام است.

امسال با توجه به خسارت باران و تگرگ به 8 هزار هکتار از اراضی کشاورزی، و ترس و نگرانی زارعان از این گونه حوادث، صف های طولانی از کامیون های حامل گندم در برابر مراکز خرید ایجاد کرده است و این وضعیت موجب افزایش هزینه حمل و نقل و وارد آمدن ضر و زیان به کشاورزان شده است.

برغم دایر شدن 7 مرکز خرید گندم در نقاط مختلف شهرستان پارس آباد به نظر می رسد، افزایش مراکز خرید گندم در مناطق مختلف این شهرستان نیازی ضروری است؛ چرا که سرعت عرضه محصول بیشتر از ظرفیت مراکز خرید در شهرستان است.

در زیر، محل توقف کامیونها، تریلرها و کمپرسی های در جاده های منتهی به سیلوها و مراکز خرید گندم در پارس آبادمغان را مشاهده می کنید که از چند روز گذشته برای تحویل محصولات در صف ایستاده اند.

 

 http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...