اکبر صمدی در جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان پارس آباد با اشاره به سالروز صدور فرمان تاریخی مقام معظم رهبری در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: مبارزه با قاچاق کالا از الزامات مهم اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری است و همه در اجرای آن وظیفه‌ دارند.

وی گفت: با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام  سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل انتظار می رود مقابله و مبارزه جدی و برنامه ریزی شده با این پدیده از سوی نهادها و ارگانهای ذیربط صورت گیرد، چرا که قاچاق کالا و ارز ضربه جبران‌ناپذیری را به اقتصاد کشور وارد می‌کند.

فرماندار پارس آباد با تاکید بر افزایش تعامل بین دستگاهی در برخورد با قاچاق کالا و ارز، افزود: با همکاری و تعامل مثبت و بیشتر میان دستگاه های متولی و همچنین برنامه ریزی مناسب می توان شاهد اقدامات موثر و قابل توجهی در این زمینه بود.

صمدی با تاکید بر توجه هر چه بیشتر به موضوع اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: برای اینکه در زمینه اقتصاد مقاومتی به توفیق برسیم لازم است تا به صورت جدی و بی امان با قاچاق کالا مبارزه کرد.
 
فرماندار پارس آباد در ادامه از کشف 1200 تن گندم غیر بهداشتی و قاچاق توسط نیروی انتظامی و مرزبانی این شهرستان خبر داد و افزود: با هوشیاری مامورین از ورود گندم غیر بهداشتی و قاچاق به سیلوها جلوگیری شد.
 
در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری پارس آباد برگزار شد، هر یک از اعضای کمیسیون به بیان اقدامات و برنامه های خود پرداختند.

 http://aranmoghan.ir


نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...