شورای شهر اصلاندوز با استعفای سعید قادری شهردار این شهر موافقت کرد و علی بابازاده را به عنوان سرپرست شهرداری اصلاندوز انتخاب کرد."عبادت صدری" امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار گفت: استعفای "سعید قادری" شهردار اصلاندوز مورد پذیرش و موافقت شورای اسلامی این شهر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه استعفای شهردار اصلاندوز با 5 رای مواقق شورای اسلامی شهر مورد قبول واقع شده است افزود:در پی استعفای شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر بلافاصله با تشکیل جلسه فوق العاده با اکثریت آرا" علی بابازاده" را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کردند.

رییس شورای شهر اصلاندوز گفت:بابازاده که پیش از این مسئول خدمات شهری شهرداری بوده از فردا بعنوان سرپرست جدید شهرداری اصلاندوز فعالیت خود را رسما آغاز می کند.

بنظر می رسد علت استعفای شهردار اصلاندوز اختلاف نظر با اعضای شورای شهر بوده است اما هنوز جزئیات بیشتری از علل و عوامل اصلی استعفای وی مشخص نیست.

به گزارش ارس تبار،سعید قادری شهردار مستعفی اصلاندوز پنجم آبان ماه سال گذشته بر مسند کرسی شهرداری اصلاندوز تکیه زده بود و این در حالی است که در سالهای اخیر تغییرات مدیریتی در شهرداری اصلاندوز به سریال تمام نشدنی تبدیل شده است.http://arastabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...