امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه حزب بازی کشور را فلج کرده، گفت: مسئولان باید چشمان خود را باز کرده و به دور از جناح بازی در مسیر ولایت فقیه حرکت کنند. حجت الاسلام سید سعید رشادی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با بیان اینکه حزب بازی مملکت را فلج کرده است، اظهار داشت: مسئولان باید چشمان خود را باز کرده و به دور از حزب بازی و جناح‌ بندی در مسیر ولایت فقیه حرکت کرده و پیرو رهبر معظم انقلاب باشند.

 وی با بیان اینکه برخی ها پا را فراتر گذاشته و با پرواز به کشورهایی از قبیل انگلیس به دنبال یارگیری و قدرتمند کردن خودشان هستند، افزود: این افراد ضمن دیدار با مخالفان نظام از آن ها مشاوره و یارگیری کرده که این خطر جدی برای کشور است.

 امام جمعه پارس آباد در خصوص گمرک اصلاندوز نیز گفت: این گمرک نزدیک 20 سال بود که تعطیل بود اما هفته گذشته این گمرک رسما تعطیل شد که موجبات نارضایتی مردم منطقه را به همراه داشته و انتظار داریم مسوولان استانی و کشوری برای لغو مصوبه این گمرک اقدام جدی انجام دهند.

 وی این را هم اضافه کرد: با رایزنی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار اردبیل و مسوولان شهرستانی، اقدامات خوبی در زمینه لغو مصوبه گمرک اصلاندوز انجام شده و وزیر کشور برای بازگرداندن این گمرک به حالت اولیه قول مساعد داده است.


رشادی همچنین از تلاش نمایندگان مردم استان در مجلس، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل در ارتباط با تصویب یک فوریت طرح لایحه منطقه آزاد تجاری در استان اردبیل تشکر و قدردانی کرد.

 امام جمعه پارس آباد در بخش دیگری از خطبه های نماز، توهین های سه نفر از نمایندگان مجلس جمهوری آذربایجان به دولت، ملت و رهبر معظم انقلاب را محکوم کرد، گفت: در حالی که کشور ایران و آذربایجان دو کشور دوست و مسلمان و هم زبان بوده، صحبتهای این عده نماینده افراطی حامی صهیونیستی نمی تواند رابطه دیرینه دو کشور را از بین ببرد.

 وی در ادامه با اشاره به 26 تیرماه سالروز تأسیس شورای نگهبان، به سخنان امام راحل در خصوص اهمیت این نهاد، افزود: شورای نگهبان با حراست و حفاظت از نظام و قوانین اسلامی با قدرت خدمت رسان ملت ایران اسلامی است و با وجود شش فقیه و شش حقوقدان در مسیر قانون اساسی حرکت می کند.

خطیب نمازجمعه پارس آباد با بیان اینکه شورای نگهبان حافظ مصالح اسلام و مسلمین است، افزود: نظارت بر انتخابات و تأیید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی از جمله دیگر وظایف این نهاد است.

رشادی با گرامی داشت 25 تیر ماه هفته بهزیستی گفت: سازمان بهزیستی به عنوان یک نهاد فرهنگی و اجتماعی برای کمک به قشرهای محروم تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی با کمترین حمایت های دولتی و تکیه بر مشارکت های مردمی و همکاری سازمان ها درصدد برطرف کردن حداقل نیازهای گروه های کم درآمد است.

امام جمعه پارس آباد از حضور پرشور و حماسی مردم این شهرستان در روز جهانی قدس و نماز عید فطر تقدیر کرد و گفت: این همدلی و اتحاد موجب دلگرمی و پیام مهمی برای دشمنان مخالف نظام اسلامی داشت.

 رشادی در ادامه همچنین از ادامه ساخت پروژه نیمه کاره مصلی امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و گفت: پروژه ساخت این مصلی چند سال بود که به علت نبود اعتبارات راکد مانده است، که در روزهای آینده ساخت مصلی آغاز خواهد شد.

وی از مردم مومن و نمازگزار این شهرستان خواست تا هر کس هر کمکی از دستش برمی آید از آجر و سیمان و آهن و شن و ماسه گرفته تا کمک نقدی در ساخت این مصلی سهیم شوند چرا که این مصلی مال خود مردم است.

 

http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...