از اولین اخبار منتشر شده در خصوص تبدیل هتل شهریار بیله‌سوار به هتل بیمارستان، بیش از 3 سال می گذرد اما تا به حال هیچ اقدامی در این خصوص انجام نگرفته است.از اولین اخبار منتشر شده در خصوص تبدیل هتل شهریار بیله‌سوار به هتل بیمارستان، بیش از 3 سال می گذرد اما تا به حال هیچ اقدامی در این خصوص انجام نگرفته است.

در تاریخ  20/4/92 نماینده وقت مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفته بود: تنها هتل همجوار گمرک بیله‌سوار به هتل بیمارستان تبدیل می‌شود تا پذیرای بیماران و مراجعان کشور آذربایجان باشد.

حجت‌الاسلام حبیب برومند اظهار داشته بود: با کمک تأمین اجتماعی قرار است این هتل خریداری شده تا به یک بیمارستان مجهز تبدیل شود تا مراقبت‌های اولیه، ویزیت و بستری بیماران مراجعه‌کننده از کشور همسایه در این هتل بیمارستان انجام شود.

 وی گفته بود: تأمین اجتماعی تعهد کرده است تا با تبدیل این هتل به هتل بیمارستان پزشکان تخصصی و فوق تخصصی آن را نیز جذب کند تا ارائه خدمات در همان محل گمرک به اتباع آذری انجام شود.

بعد از گذشت 2 سال از وعده نماینده قبلی مجلس این بار فرماندار بیله سوار قرار افتتاح این هتل بیمارستان را رسانه ای کرد.

فرماندار بیله‌سوار در تاریخ 31/4/94 نیز با اعلام این خبر گفت: با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی قرار است یک هتل بیمارستان مجهز در این شهرستان مرزی اجرایی و تجهیز شود تا گردشگران و مسافران از این ظرفیت بهره‌مند شوند.

 

 


با این حال علی رغم رسانه ای شدن موضوع تبدیل هتل شهریار بیله‌سوار به هتل بیمارستان و گذشت 3 سال از این وعده، تا به حال اقدام عملی از سوی مسئولان انجام نگرفته است.

شکور پورحسین نماینده جدید مردم بیله سوار و پارس آباد در مجلس نیز در خصوص هتل شهریار گفت: شهرستان بیله‌سوار به جهت هم‌مرز بودن با کشور آذربایجان باید دارای بیمارستان تخصصی باشد که متأسفانه تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.

وی همچنین اهمیت ساخت هتل بیمارستان مجهز و مدرن را در این شهرستان یادآور شد و گفت: هتل شهریار این شهر که بلااستفاده باقی مانده، قرار است با همکاری بخش خصوصی به عنوان هتل بیمارستان تجهیز شده و امکان استفاده از این ظرفیت برای گردشگران خارجی فراهم آید.

 با توجه به امار ورودی مسافران اذری که روزانه بیش از هزار نفر از مرز بیله سوار وراد کشور می شوند انتظار است با حل مشکلات واقع در هتل شهریار شاهد ان باشیم که مسافران بیمار نیازمند به خدمات درمانی و پزشکی به جای سرازیر شدن به شهرهای دیگر در خود شهر بیله سوار درمان شوند.

حال با توجه به اظهارات مشابه مسئولان قبلی و فعلی در خصوص تبدیل هتل شهریار به هتل بیمارستان باید منتظر ماند و دید آیا این بار نیز مسئولان، همچون گذشته به شعار بسنده خواهد کرد یا اقدامی واقعی و عملی صورت خواهند داد.

 

http://arasrasa.ir

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...