سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از رد کلیات لایحه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.سعید باستانی در گفت وگو با خانه ملت، در تشریح جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت:کلیات لایحه مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی که یک فوریت آن در صحن علنی رای آورده بود، در کمیسیون بررسی شده و رد شد.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستور کار دیگر کمیسیون صنایع و معادن افزود:وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به همراه معاونان خود در نشست امروز کمیسیون گزارش عملکردی از فعالیت های این وزارتخانه ارائه کرد.

ارائه گزارش عملکرد توسط وزیر تعاون در خصوص وضعیت شستا

باستانی با اشاره به محورهای مطرح شده در نشست امروز کمیسیون با وزیر تعاون ادامه داد:مدیریت شستا، فعال کردن کارخانه ها، حمایت از اقشار آسیب پذیر از مهمترین محورهای نشست امروز بود، که در خصوص حواشی شستا وزیر مدیر جدیدی برای این مجموعه تعیین کرده تا از حواشی کاسته شود.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:وزارت تعاون، کار و رفاه و اجتماعی بیشتر به دنبال کارهای رفاهی و خدماتی بوده و درگیر فعالیت های سیاسی و حواشی نشده و مجلس و کمیسیون اقتصادی از اقدامات این وزارتخانه برای رونق تولید و راه اندازی کارخانه ها حمایت می کند.http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...