حسن صادقی مدیر عامل شرکت تعاونی مغان درب و کارآفرین اصلاندوزی با سرمایه شخصی اش اقدام به راه اندازی کارگاه تولید درب های ضد سرقت و داخلی کرده است.کار‌آفرین فرصت طلب و شکارچی فرصت است. کارآفرین ریسک پذیر، آینده نگر و مهم تر از همه عمل گرا است.کار‌آفرینان کسانی هستند که به استقبال خطر می روند.جوان باشی، مستعد و خلاق هم باشی، همت و پشت کار هم به آن اضافه کنی، می‌شوی یک عدد، مثبت اندیش موفق کار‌آفرین.

مدت‌هاست كه اقدام به معرفی افراد موفق و کارآفرین در عرصه های مختلف شهرمان شدیم،دوباره اين امر حاصل شد تا در يك روز گرم تابستان به سراغ یک فرد موفق دیگر در عرصه صنعت چوب برویم تا بيشتر با چهره اين جوان موفق آشنا شويم.

حسن صادقی 38 ساله متولد روستای قلی بگلوی شهرستان خداآفرین استان آذربایجانشرقی،مدیر عامل شرکت تعاونی مغان درب صادقی و یکی از کارآفرینان شهر اصلاندوز است که در حال حاضر با استعداد خلاق خود توانسته تمام دستگاه های مورد نیاز یک کارگاه تولید درب های ضد سرقت و MDF را  با سرمایه شخصی بسازد.

با این جوان به گفت‌وگو نشستیم تا علت موفقیتش را از زبان خود او جویا شویم.

صادقی درباره راه اندازی کارگاه تولید درب های ضد سرقت می گوید: از سال 1385تنها فروشگاه درب های چوبی داشتم اما با سرمايه ای در حدود یک میلیارد تومان آورده شخصی و بدون استفاده از وام و تسهیلات خوداشتغالی اقدام به راه اندازی کارگاه تولید درب های ضد سرقت و درب های داخلی کردم.

این کارآفرین اصلاندوزی با اشاره به اهداف راه اندازی این کارگاه گفت:هدفم از ايجاد اين كار اين بود كه خودم را از بيكاری كه در حال حاضر گريبانگير بسياري از جوانان است نجات بدهم و غير از خودم بتوانم برای 8نفر بصورت مستقیم و 30نفر نیز بصورت غیر مستقیم شغل ایجاد کنم و اين بزرگترين انگيزه برای رسيدن به هدفم بود.

مدیر عامل شرکت تعاونی مغان درب صادقی که با مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بازرگانی اقدام به راه اندازی کارگاه تولید درب های ضد سرقت و داخلی کرده است می گوید:اینجانب با 10 سال سابقه در صنعت چوب به لطف خدا و دعای خیر پدر و مادرم با این کار امرار معاش می کنم.

صادقی نگرش مثبت به همه چیز و تلاش بیشتر را عامل موفقیت خود دانست و افزود:خوشحالم كه می توانم چندین نفر ديگر را هم به غير از خودم مشغول كار كنم و يك گره از هزاران گره از كار مردم خودم بگشايم.

وی به نمونه كارهای تولیدی اشاره کرد و گفت:در این کارگاه 500 متری انواع دربهای چوبی شامل (درب های ضد سرقت معمولی و لوکس، درب های داخلی،MDF،HDF،HT،ملامینه،در و پنجره های UPVC،درب های کابینت با روکش PVC ،طراحی CNC و درب های سرویس ضد آب و سایر صنایع چوبی در شکلهای مختلف تولید می شود.

کارآفرین اصلاندوزی ارزش ماشین آلات این کارگاه تولیدی را در استان اردبیل استثنا دانست و افزود:کارهای تولیدی را علاوه بر منطقه به اردبیل،تبریز،تهران،کرج و سایر نقاط می فرستیم حتی سفارش هم از کلان شهرها داریم.

این کارآفرین میزان درآمد ماهانه را بستگی به بازار عنوان کرد و گفت:به تازگی دستگاهی جدید برای منحنی کردن چوب و MDF برای مصارف درب های کابینت و داخلی و برای نخستین بار در سطح استان اردبیل دستگاهی برای لیزری کردن درب های MDF و تجهیزات آشپزخانه خریداری کردم.

وی دستگاه سی ان سی،پرس درب شش جک شش طبقه،دمبر،روکش بر،خط رنگ کوره ای استاتیک،اره فلکه،دورکن خط زندار،دستگاه نوار لبه اتوماتیک،یک ست ماشین آلات پنجره پی وی سی و ترانس جوش CO2 را از جمله امکانات و ماشین آلات کاربردی در کارگاه برشمرد.

صادقی در پايان بر ضرورت حمایت مسئولان از تولیدکنندگان داخلی و کارآفرینان برای توسعه منطقه تاکید کرد و می گوید:در صورت حمایت مسئولان می توانم سوله ای برای افزایش تولید احداث کنم بنابراین برای احداث سالن نیاز به مجوز شهرداری اصلاندوز و تسهیلات بانکی دارم.

به گزارش ارس تبار،شرکت تعاونی مغان درب صادقی امسال در سومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار پارس آباد،بخشدار اصلاندوز و تعدادی از مسئولان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مصاحبه:سجاد میرزایی 

 

 

 

 

 

http://arastabar.ir

 

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...