شهرداری پارس آباد برای سهولت عبور و مرور شهروندان اقدام به سنگ‌ فرش کردن پياده روهاي سطح اين شهر بعد از 15 سال کرده است.خيراله سربلند شهردار پارس آباد در بازدید از پروژه سنگ فرش پیاده روهای شهر پارس آباد اظهار داشت: بهسازی و زیبا سازی شهر از مهمترین حقوق شهروندان است و در همين راستا شهرداري بر حسب وظيفه اقدام به زیرسازی و سنگ فرش تعدادی از خیابانهای شهر كرده است.

وي افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر پارس آباد طي يك سال گذشته با نگاه ویژه ای که به حل مشکلات مبنایی و زیرساختی شهر و مردم دارند، مبنای کار خود را بر پیاده روسازی ها در خیابانهایی که فاقد پیاده رو و دارای ازدحام جمعیت هستند، گذاشته و بر این اساس در چند ماه گذشته بخشي از پیاده روهای سطح شهر بهسازی و سنگ فرش شده است.

سربلند از اهتمام ویژه شهرداری نسبت به اجرای عملیات گسترده زیرسازی، آماده سازی و کف گذاری پیاده رو های سطح شهر به منظور رفاه عابران پیاده، در شهر پارس آباد خبر داد و گفت:  طرح کف سازی پیاده روها طبق جدول اولویت بندی در زمان مناسب در سطح شهر در حال اجراست که به یاری خدای متعال در مدت زمان کوتاه توانستیم حجم گسترده ای از پیاده روها را کف سازی نماییم.

شهردار پارس آباد ادامه داد: پياده رو میدان سپاه تا میدان امام حسین (ع)، فرمانداري و روبروی بیمارستان امام خمینی (ره)، چهارراه امام تا بازارچه شهيد تيمورپور، پياده رو خيابان شهيد رجايي و جمهوري تا بيمارستان ارس بهسازي و سنگ فرش شده است.

وي از همراهی فرماندار، امام جمعه و تعامل اعضای شورای اسلامی شهر قدردانی و اظهار امیدواری کرد: همکاری و سعه صدر بازاریان و شهروندان، شهرداری را در اجرای هرچه بهتر و سریع تر طرح یاری می کند.

گفتني است، پياده روهاي شهر پارس آباد در حالي از سوي شهرداري اين شهر سنگفرش مي شود كه قريب به 15 سال است كه برخي از پياده روهاي آن روي سنگفرش به خود نديده بود.

 

 

 

 

http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها   

کلاهی
0 # OLDکلاهی 1395-06-11 11:48
آخرین باری که در این شهر بودم تابستان سال 55 یا 54 انچه که امروز از این شهر می بینم با آنچه که از آن سالها به یاد دارم به کلی تفاوت دارد،پدرمن کارمند سازمان آب و برق آذربایجان در طرح سد میل مغان بود و ما حسب مورد گهگاهی به پارس آباد سر می زدیم یادش بخیر من اون موقع شانزده ، هفده سال داشتم. پارس آباد به دلیل فعالیت های کشت و صنعت و استقرار سازمانهای دولتی کم کم داشت رونق پیدا می کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

ما همیشه هستیم ...