فرمانده انتظامی پارس آباد از دستگیری چهار نفر سارق سابقه دار و کشف و ضبط یک کیلوگرم تریاک در این شهرستان مرزی خبر داد. سرهنگ پاسدار حسین بهمنی با اعلام اين خبر به خبرنگار آران مغان گفت: با هدف پاکسازی نقاط آلوده و تقویت امنیت اجتماعی، طرح ارتقای امنیت اجتماعی  شهروندان به مدت ۴۸ساعت از سوی ماموران انتظامی این شهرستان به مرحله اجرا درآمد.

وی با بیان اینکه این طرح دستاوردها و نتایج خوبی داشته است، افزود: کشف یک کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری شش نفر سارق و مالخر از جمله دستاوردهای مهم این طرح محسوب می شود.

 فرمانده انتظامي پارس آباد در تشریح جزئیات این خبر ادامه داد: در پی کسب اخبار واصله از منابع مردمی مبنی  براینکه شخصی به هویت معلوم ساکن کوچه ۳ خیابان جهاد پارس آباد در ساختمان نیمه کاره خود اقدام به تهیه وتوزیع موادمخدر می کند، عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر  منطقه موضوع را در دستور کاراطلاعاتی قرارداده و پس از محرز شدن صحت موضوع، پس از هماهنگی با مقام قضایی به محل مورد نظر  اعزام شدند.

بهمني ادامه داد: در بازرسی از ساختمان نیمه کاره مقدار یک کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

وی اظهار داشت: در عملیاتی دیگر، ماموران  کلانتری ۱۱ توانستند با استفاده از منابع مردمی و انجام یکسری کارهای اطلاعاتی تعداد چهار نفر سارق سابقه دار به هویت های معلوم را در محله ایثار گران شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.فرمانده انتظامی پارس آباد بیان کرد: در بازجویی های فنی و تخصصی به عمل آمده این سارقان به سرقت ۶۰ عدد قالب فلزی به ارزش ریالی ۶۲ میلیون ریال از محله ایثارگران اعتراف کردند که در این ارتباط دو نفر مالخر نیز شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر و اموال مکشوفه به مالباختگان بازگردانده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد به مالکان ساختمان‌های نیمه‎کاره و در دست احداث توصیه کرد با رعایت نکات ایمنی و توصیه های پلیسی و استفاده از نگهبان در اینگونه ساختمان ها، مانع بروز این گونه سرقت‎ها شوند.

بهمنی با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس، گفت: مرکز فوریت‏های پلیسی ۱۱۰ آماده دریافت گزارش‏ها، اخبار و پیشنهادات و اطلاعات مردمی و همکاری مردم در زمینه برخورد با مخلان نظم و امنیت جامعه است.

 
http://aranmoghan.ir/

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...