مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی ابلاغی «رامین آذری» را به‌عنوان مدیرکل جدید فرودگاه‌های استان گلستان منصوب کرد.مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی ابلاغی رامین آذری را به مدت دو سال به‌عنوان مدیرکل جدید فرودگاه‌های استان گلستان منصوب کرد.

در بخشی از ابلاغ صادر شده از سوی رحمت‌اله مه‌‌آبادی خطاب به آذری مدیرکل جدید فرودگاه‌های استان گلستان٬ استفاده كامل از ظرفيت‌هاي در دسترس و هماهنگي لازم با استاندار محترم و بکارگیری تمام توان و تجارب در جهت پيشبرد اهداف شركت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران و برنامه‌هاي توسعه استان زرخیر گلستان، با تاكيد بر اجراي دقيق مأموريت هاي زير تاکید شده است.

در این حکم همچنین اشاره شده است، تعامل مؤثر با مسئولین ارشد استان به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های فراهم‌ شده در حوزه فرودگاهی و ایجاد مسیرهای جدید پروازی فرودگاه و توفيق بيش از پيش شما را در خدمت به نظام مقدس و مردم بزرگ ايران اسلامي از خداوند بزرگ خواهان است.

گفتنی است، رامین آذری اهل شهرستان پارس آباد مغان و از جوانان تحصیلکرده در رشته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی است که پیش از این عهده دار مسئولیتهایی از قبیل، شبکه پیامهای هوانوردی فرودگاه تبریز، مشاور مدیرکل فرودگاههای آذربایجان شرقی و معاون فرودگاه مهرآباد بودند.http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...