بخشدار مرکزی پارس آباد مغان گفت: 52 هزار متر مربع از خیابان ها و معابر عمومی روستاهای این شهرستان مرزی در ماه های اخیر آسفالت شد.محبوب حسینی روز شنبه در نشستی با دهیاران بخش مرکزی پارس آباد افزود: معابر روستاهای اولتان ، پیرایواتلو ، قره داغلو ، اجیرلو ، عبدالرضا آباد ، ملاکندی و دوستلو کندی با صرف 15میلیارد و 460 میلیون ریال آسفالت شد.
وی گفت: این طرح ها از محل مجوز رایگان دولت به بنیاد مسکن برای آسفالت معابر روستاهای بالای 20 خانوار توسط بخشداری مرکزی شهرستان پارس آباد اجرا شده است.
او با بیان اینکه طرح آسفالت معابر عمومی روستاها با هدف خدمات رسانی به مناطق روستایی اجرا شده ادامه داد: حل مشکلات و نیازهای روستاییان و اجرای پروژه های توسعه ای و سرمایه گذاری در این مناطق موجب جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها می شود.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم همکاری اعضای شوراهای اسلامی روستاها و دهیاران در طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 95 اظهار کرد: با توجه به اهمیت سرشماری عمومی نفوس و مسکن در برنامه ریزی های کلان اقتصادی ، عمرانی و جذب اعتبارات شهرستانی نیاز است دهیاران و اصحاب رسانه برای اطلاع رسانی این رویداد مهم اهتمام ویژه داشته باشند.
حسینی اضافه کرد: دهیاران نقش مهمی در برگزاری مطلوب سرشماری نفوس و مسکن دارند چراکه پل ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند.
وی گفت: دولت و سایر ارگان های حکومتی برای تصمیم سازی ، برنامه ریزی و ارائه خدمات بهتر به مردم نیازمند اطلاعات دقیق ، متمرکز و علمی هستند.
او با بیان اینکه سرشماری نفوس و مسکن سال 95 برای اولین بار در کشور به صورت اینترنتی اجرا می شود و در کاهش هزینه ها تاثیرگذار است افزود: اولین مرحله سرشماری از سوم تا 24 مهر به صورت اینترنتی و مرحله دوم نیز از 25 مهر تا 27 آبان به صورت حضوری توسط ماموران سرشماری انجام خواهد گرفت.
بخشدار مرکزی پارس آباد از ساکنان روستاهای تابعه خواست همکاری های لازم را با آمارگیران داشته باشند و اطلاعات صحیح که لازمه برنامه ریزی و اتخاذ تصمیم های مناسب برای روستاهاست را در اختیار ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن قرار دهند.
پارس آباد مغان در شمال اردبیل و در نوار مرزی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
خبرنگار: اسدالله فولادی ** انتشار دهنده: گیتی طالبی

 

 

 

 

 

 


http://www.irna.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...