سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: ما با دعوت از وزیر راه و شهرسازی به کمیسیون عمران در زمینه تعیین تکلیف راه‌آهن اردبیل و توسعه بزرگراه‌ها خواستار توضیحات کافی خواهیم بود.صدیف بدری امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: به دنبال سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به اردبیل و پیگیری برخی از موضوعات و مسائل از طریق این کمیسیون برای حل مشکلات پروژه‌هایی همچون راه‌آهن، توسعه بزرگراه‌ها و تامین دیگر زیرساخت‌‌های مورد نیاز از وزیر راه و معاونان در بخش‌های مختلف پیگیر موضوع و عملیاتی شدن این پروژه‌ها خواهیم بود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از برگزاری جلسه ویژه کمیسیون عمران مجلس برای بررسی و پیگیری مصوبات این کمیسیون در سفر به اردبیل خبر داد.

وی بیان کرد: ما با دعوت از وزیر راه و شهرسازی به کمیسیون عمران در زمینه تعیین تکلیف راه‌آهن اردبیل و توسعه بزرگراه‌ها خواستار توضیحات کافی خواهیم بود.

بدری افزود: علاوه بر اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، مسؤولان سازمان برنامه و بودجه کشور، مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون راه روستایی وزارت راه و شهرسازی و استاندار اردبیل نیز در این جلسه حضور خواهند یافت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: «تعیین تکلیف راه‌آهن اردبیل» و همچنین «توسعه بزرگراهی جاده‌های استان» از موضوعات اصلی جلسه خواهد بود.

بدری با اشاره به دعوت از مسؤولان قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای شرکت در این جلسه گفت: امیدوارم این جلسه شروعی امیدوارکننده برای برداشتن گام‌های جدی و عملی برای تحرک هر چه بیشتر پروژه‌های عمرانی استان اردبیل و به ویژه پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه باشد.

 

http://www.farsnews.com

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...