دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور نقشه محدوده منطقه آزاد تجاری ، صنعتی اردبیل را برای تصویب به هیات دولت ارسال کرد.مجید خدابخش استاندار اردبیل به همراه میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی دوشنبه با اکبر ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور دیدار و در باره محدوده منطقه آزاد اردبیل گفتگو کردند.

ترکان، در این دیدار، بار دیگر با تاکید بر اهمیت مناطق آزاد در توسعه کشور، اظهار امیدواری کرد که به زودی لایحه هفت منطقه آزاد جدید در مجلس به تصویب برسد.

خدابخش، استاندار اردبیل نیز با تشریح روند طی شده برای تعیین محدوده منطقه آزاد استان، از ترکان خواست تمام مساعی خود را برای تصویب محدوده در نظر گرفته شده بکار گیرد تا انتظارات به حق مردم استان اردبیل به ویژه مردم شهرستان های شمال استان برآورده گردد.

سیدحمایت میرزاده، نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی از اقدامات نمایندگان استان برای جلب آرای مثبت نسبت به لایحه، گزارشی ارایه داده و نگاه مجلس را دراین خصوص مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری اردبیل ، وی همچنین با اشاره به نقش مناطق آزاد در توسعه مناطق مرزی، اظهار امیدواری کرد که بزودی مردم استان اردبیل به ویژه شهرستان های پارس آباد، بیله سوار و گرمی خبر خوش تصویب لایحه را دریافت و از برکات آن بهره مند شوند.

لایحه منطقه آزاد تجاری، صنعتی اردبیل به همراه شش منطقه دیگر هم اکنون در مجلس در حال بررسی است، کلیات این لایحه پیشتر در مجبس تصویب شده است.http://aranmoghan.ir/

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...