شکور پورحسین اظهار داشت: کسب رتبه درجه یک فرمانداری پارس‌آباد با جدیت توسط نمایندگان این شهرستان پیگیری می‌شود و دراین زمینه منتظر نتایج سرشماری نفوس و مسکن سال 95 هستیم تا بتوانیم درجه فرمانداری فعلی پارس‌آباد را ارتقا دهیم.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی رسانه‌ها و محافل اجتماعی و سیاسی صحبت‌هایی مبنی بر فرماندار ویژه شدن پارس‌آباد وجود دارد، افزود: در حال‌حاضر در وزارت کشور بخشنامه یا قانونی مبنی بر فرمانداری ویژه وجود ندارد و فرمانداریها براساس درجه‌بندی 1، 2 و 3 در اولویت قرار دارند.

نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شهرستان پارس‌آباد ظرفیتهای بسیار بالایی در بخشهای مختلف گردشگری، کشاورزی دارد که امیدواریم اگر شاخصه‌های موجود در سرشماری نفوس و مسکن مطابق با آئین نامه‌های وزارت کشور باشد درجه فرمانداری این شهرستان را ارتقا دهیم.

پورحسین بیان کرد: یکی از اقدامات اساسی مسئولان پارس‌آباد در حال‌حاضر اجرای پایاب خداآفرین است که در این زمینه یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی به این طرح اختصاص یافته و 80 درصد این پروژه عظیم مربوط به دشت مغان است.

وی اظهار کرد: با بهره‌برداری از پروژه خداآفرین گام بزرگی در توسعه بخش کشاورزی شهرستان پارس‌آباد به وجود می‌آید که برای هزاران جوان فارغ‌التحصل اشتغال ایجاد می‌شود که انتظار می‌رود این پروژه در کمتر از 4 سال به بهره‌برداری برسد.

نماینده مردم شهرستان پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان بیله‌سوار نیز متاسفانه مورد بی مهری‌های زیادی قرار گرفته است و انتظار می‌رود روند توسعه این شهرستان توسط مسئولان تسهیل شود که در این زمینه جذب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از اولویت اساسی در این منطقه است.
http://www.farsnews.com

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...