شکور پورحسین در نشست علنی نوبت عصر روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بهار امسال بارش تگرگ  طوفان باعث خسارت به کشاورزان و تاسیسات زیربنایی حوزه انتخابیه و مسکن آنها شد لذا علیرغم مکاتبات مکرر هنوز دولت اقدام به پرداخت خسارت نکرده است.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکر دیگری خطاب به وزیر علوم عنوان کرد: تسریع در ساماندهی و اسکان محدوده نشین شرکت کشت  صنعت مغان در حالی که با انتقال سند زمین از دانشگاه تبریز به دانشگاه محقق اردبیلی در سال 85 طی مصوبه هیأت دولت وافقت شد، هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر ورزش  جوانان اظهار کرد: نتیجه جابجایی پول 3 میلیاردی صندوق پیش کسوتان که در زمان تصدی همزمان علی اکبر طاهری مدیرعامل وقت صندوق و سرپرست فعلی به کجا انجامیده است و اگر خلافی بود چرا با خاطیان برخورد نشد و اگر پول را برگردانده اند، چه زمانی پرداخت شد.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: علیرغم تذکر رهبری، برنامه اقتصاد مقاومتی وزارت ورزش و جوانان تهیه نشده و اگر شده به نهادهای نظارتی اطلاع داده نشده است.

منبع: خانه ملت


http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...