یکی از اهالی شهرستان بیله سوار صبح امروز گفت: راه ارتباطی اردبیل – بیله سوار به عنوان تنها جاده بین‌المللی استان استاندارد نبوده و موجب گلایه اهالی شده است.کریم حجتی اضافه کرد: روزانه صدها خودرو سنگین بین‌المللی برای صادرات و واردات و هزاران خودرو سبک خارجی و داخلی در این مسیر تردد می‌کنند، حال آنکه دو باند آن سالم و قابل تردد نیست.

وی با بیان اینکه برخی نقاط موجود در این راه باید حذف شود، تصریح کرد: از روستای برک چایی تا شهر رضی وضعیت راه غیر قابل تردد است و متولیان اگر نمی‌خواهند بزرگراه قفقاز را به پایان برسانند، حداقل یک راه عادی استاندارد ایجاد کنند.

شهروند دیگری از مغان اظهار داشت: راه ارتباطی اردبیل – مغان که جمعیت چند صد هزار نفری شمال استان را به اردبیل متصل می‌کند، در بعضی نقاط در حد و اندازه یک راه روستایی هم مناسب و استاندارد نیست.

مهدی ثنایی تصریح کرد: شهرستان‌های گرمی، بیله سوار و پارس‌آباد سال‌ها است از نبود یک راه ایمن رنج می برند و این در حالی است که عمده پروژه‌های راهسازی به مرکز، شرق، غرب و جنوب استان اختصاص یافته و خبری از شمال استان نیست.

خاطرنشان می‌سازد بزرگراه قفقاز اوایل سال 1392 فاز اول آن به بهره‌برداری رسید و پس از آن زیر سایه غفلت و کوتاهی متولیان، راکد مانده و اعتباری برای ادامه آن تخصیص نمی‌یابد.


http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...