اکبر صمدی در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی احداث کارخانه پتروشیمی در پارس‌آباد اظهار داشت: پارس‌آباد از لحاظ کشاورزی، منابع طبیعی و آب و خاک بهترین مکان برای سرمایه‌گذاری بوده که توسعه فعالیت‌ها در این حوزه نیازمند معرفی و شناساندن ظرفیتهای سرمایه گذاری در شهرستان است.

وی از راه‌اندازی کارخانه بزرگ پتروشیمی در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و گفت: با پیگیری‌های انجام شده و در راستای جذب سرمایه‌گذار بزرگترین کارخانه پتروشیمی که در زمینه تامین مواد اولیه 6 محصول در زمینه‌های مختلف فعالیت خواهد داشت توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی با هزینه بالغ بر600 میلیون دلار احداث می‌شود.

صمدی استاندارد بودن کارخانه را لازم و ضروری دانست و افزود: با احداث این کارخانه برای بیش از 10 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌شود و این شهرستان را متحول می‌کند چرا که رونق تولید توسعه اشتغال را نیز به دنبال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد با قدردانی از سرمایه‌گذار این طرح تصریح کرد: باید مسئولان ادارات مربوطه همکاری و مشارکت لازم را در زمینه احداث و بهره‌برداری از این طرح بزرگ در شهرستان با سرمایه‌گذار طرح داشته باشند تا در زمینه احداث و اجرای این طرح با مشکلی مواجه نبوده و بتوانیم آن را به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

وی با اعلام حمایت از سرمایه‌گذاران در شهرستان بیان کرد:‌ تلاش می‌کنیم در راستای شکوفایی توانمندی‌های موجود در بخش‌های مختلف شهرستان زمینه‌ساز حضور و فعالیت هر‌چه بیشتر سرمایه‌گذاران در شهرستان بوده و از این طریق زمینه‌های توسعه و پیشرفت پارس‌آباد را فراهم کنیم.

کمال دسترنج، سرمایه‌گذار طرح پتروشیمی پارس‌آباد نیز در این جلسه با تشریح اهمیت بالای این کارخانه اظهار کرد: برای نخستین بار در کشور مواد خام 6 محصول استراتژیک که در زمینه صنعت، خودروسازی، الکتریکی و نساجی کاربرد خواهد داشت، احداث می‌شود که علاوه بر تامین نیاز داخلی به سایر کشورها نیز صادر خواهد شد که در صورت تامین 50 هکتار زمین مورد نیاز این کارخانه حداکثر تا 3 سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.http://arastabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...