مدیرعامل کارخانه سیمان اردبیل برخی شایعه و مطالب مطرح در فضای مجازی در باره توقف تولید این کارخانه و تعطیلی آن را تکذیب کرد و گفت: هم اکنون برخی تعمیرات داخلی در حال انجام است و پس ازپایان کار، کارخانه دوباره در مسیر تولید قرار می گیرد.

عادل روحی با اشاره به نشر برخی مطالب در فضای مجازی در خصوص تعطیلی و حال ناخوش کارخانه سیمان اردبیل افزود: این کارخانه طبق برنامه هرساله اقدام به تعمیر کوره و کنترل موجودی خود کرده و در نهایت تا 2 سه ماه آینده تولید خود را از سر می گیرد.

وی بیان کرد: هر سال در دی ماه طبق نامه ای به استاندار اردبیل، فرماندار نمین، اداره کل صنعت و معدن و همچنین بورس این تعطیلی مقطعی اطلاع رسانی می شود تا آنها نیز در جریان فعالیت ها قرار گیرند.

مدیرعامل کارخانه سیمان اردبیل با بیان این مطلب که این تعطیلی مقطعی برای اجرای تعمیرات داخلی طبق برنامه از پیش برنامه ریزی شده و در سایر کارخانه های تولید کننده سیمان کشور نیز اجرایی می شود، تشریح کرد: نه کارخانه تعطیل شده و نه حتی یک نفر از کارگران کارخانه اخراج و یا تعدیل شده اند.

 

 

روحی با تشکر از حساسیت مردم نسبت به وضعیت این کارخانه اظهار داشت: جای هیچگونه نگرانی نسبت به تعطیلی و یا افت تولید کارخانه وجود ندارد و تا 2 سه ماه آینده تولید این کارخانه از سر گرفته می شود.

وی گفت: کارخانه سیمان اردبیل درسال جاری توانسته به میزان 30 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از محل ابلاغ و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از دولت دریافت و به جریان تولید خود تزریق کند.

به تازگی نامه ای با امضای عادل روحی مدیرعامل کارخانه سیمان اردبیل در فضای مجازی انتشار یافت که در آن از تعطیلی این کارخانه خبر داده شده بود.

کارخانه سیمان اردبیل یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی استان اردبیل بوده و 25 کیلومتری مرکز استان و در شهرستان نمین واقع است.

این کارخانه در مهرماه ۱۳۷۵ به بهره‌ برداری رسید.در این کارخانه بیش از 200 نفر مشغول کار می باشند.http://www.savalankhabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...