سرهنگ حسین بهمنی در گفت و گو با مغانه آنلاین در تشریح این خبر افزود: به دنبال دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار در یکی از محلات منطقه در زمینه تهیه و توزیع تریاک ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تدابیر و اقدامات لازم را برای دستگیری وی را انجام دادند.

وی گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضایی، در عملیاتی موفق شدند این قاچاقچی را در یکی از خیابان های شهر دستگیر و خودروی پژو ۲۰۶ متعلق به وی را توقیف کنند.

بهمنی ادامه داد: در بازرسی از خودرو مقدار ۲۷/۱کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و قاچاقچی دستگیر و به یگان انتظامی شهرستان انتقال داده شد.

وی با قدردانی از همکاری و تعامل خوب مردم با نیروی انتظامی، از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را از طریق تلفن ۱۳۰به پلیس مبارزه با مواد مخدر و یا ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند تا در اسرع وقت برخورد قانونی صورت بگیرد.
او با بیان اینکه پلیس شهرستان در برقراری نظم و امنیت مطلوب و برخورد با قاچاقچیان و مجرمان، از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد از شهروندان خواست ، انتقادها ، پیشنهادها یا تقدیر از عملکرد پلیس را نیز به دفتر نظارت همگانی پلیس ۱۹۷ اعلام کنند.


http://moghanehonline.ir/

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...