اکبر صمدی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: مطابق قانون برنامه پنجم توسعه، گمرک اصلاندوز از فهرست نقاط مرزی حذف شده بود که با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل، ائمه جمعه اردبیل، اصلاندوز و پارس آباد و نماینده مردم منطقه در مجلس و نیز عنایت دولت تدبیر و امید، مجدداً دیروز در کارگروه ویژه مرزی کشور به تصویب رسید.

وی با اشاره به خدمات دولت یازدهم در منطقه اظهار کرد: در سه سال گذشته ۱۷۱پروژه اقتصادی،تولیدی، عمرانی و خدماتی با یک هزار و۵۳۰میلیارد ریال سرمایه گذاری در نقاط مختلف این شهرستان افتتاح و تحویل مردم شده است.

وی با بیان اینکه دولت و مجموعه دستگاه های اجرایی فعالیت ها و کارنامه عملکرد خود را در هفته دولت و دهه فجر به مردم ارائه می دهند، بیان کرد: در هفته دولت امسال ۶۵پروژه با اعتباری بالغ بر ۹۵۰میلیارد ریال افتتاح شده و در ایام مبارک فجر ۱۰۷طرح عمرانی با یک هزار و ۴۴۰میلیارد ریال سرمایه گذاری در این شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: در کنار افتتاح طرح های عمرانی بیش از ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی در  طول دهه مبارک فجر در این منطقه اجرا می شود.

صمدی با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های منحصر به فرد پارس آباد مغان در حوزه های مختلف گفت: در دولت یازدهم قدم های خوبی برای رشد و توسعه و استفاده مطلوب از قابلیت ها و پتانسل های شهرستان برداشته شده که با وجود این مشکلات و کاستی هایی نیز وجود دارد.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست برای حل مشکلات و نیازهای مردم و منطقه اهتمام جدی داشته باشند.http://moghanehonline.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...