"اکبر صمدی" فرماندار شهرستان پارس آباد عصر امروز در گفت و گو با خبرنگار ارس تبار گفت:بدنبال تصویب کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان مبنی بر ایجاد بندر خشک در اصلاندوز و همچنین مصوبه اخیری که در کارگروه ویژه امور مرزی کشوری صورت گرفت، یک سری پیگیری هایی که استاندار اردبیل و حوزه سیاسی امنیتی استانداری انجام داده بودند امروز مشاورین وزارت راه و شهرسازی در منطقه حضور یافتند.

وی افزود:گزینه های مختلفی که برای ایجاد پل بین دو کشور و همچنین مناطق مستعدی که برای ایجاد و راه اندازی عملی بندر خشک می تواند باشد بازدید میدانی انجام شد.

فرماندار پارس آباد اظهار کرد:نهایتا مبنای تصمیم گیری، مطالعات فنی و کارشناسی دقیق مشاورین و کارشناسان وزارت راه و شهرسازی کشور خواهد بود که ان شا ءالله نتیجه متعاقبا اعلام می شود.

به گزارش ارس تبار،عصر امروز سه شنبه مشاورین وزارت راه و شهرسازی کشور و مسئولان استانداری اردبیل و کارشناسان استان به منظور بازدید مسیر جانمایی بندرخشک به اصلاندوز سفر کرده و در بخشداری و سدمیل مغان حضور یافتند.

در این سفر فرماندار شهرستان پارس آباد،بخشدار اصلاندوز،فرمانده هنگ مرزی شهرستان پارس آباد و جمعی از مسئولان شهرستان مشاورین را همراهی کردند.


http://arastabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...