"قدرت مهرآوران" پیش از ظهر امروز جمعه با اعلام این خبر گفت:همزمان با سراسر کشور آزمون علمی پویندگان و پیشگامان بسیج، برای دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی ناحیه عشایری و اداره آموزش و پرورش اصلاندوز در مدارس پسرانه باهنر و دخترانه راه زینب(س) باشرکت 215 نفر دانش آموز بسیجی دختر و پسر برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این آزمون را  تقویت و ارتقاء بنیه علمی، ایجاد انگیزه و آگاهی دانش آموزان از وضعیت علمی،تحصیلی خود دانست و گفت:این رقابت علمی به منظور ارتقاء سطح کیفی دانش آموزان برگزار می شود و دانش آموزان پس از آزمون می توانند جایگاه علمی خود را در سطح ناحیه، شهرستان، استان و کشور ارزیابی کنند.

رییس آموزش و پرورش اصلاندوز کمک به خانواده‌ها جهت دستیابی آسان تر به نقاط قوت و ضعف تحصیلی فرزندانشان،تمرین در یک رقابت کشوری،ایجاد انگیزه برای تقویت مطالعه در میان دانش آموزان را از اهداف دیگر این آزمون بر شمرد.

به گزارش ارس تبار،قدرت مهرآوران رییس و بایرام بیدار معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش اصلاندوز و حمزه محمدیان فرمانده حوزه  بسیج دانش آموزی ناحیه عشایری امروز از نزدیک در جریان برگزاری این آزمون ها قرار گرفته و مطلوب ارزیابی کردند.

دیروز هم با حضور 108 دانش آموز بسیجی دوره ابتدایی آزمون علمی امیدان در مدرسه الزهرا(س) اصلاندوز برگزار شده بود.


 


http://arastabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...