'داستان تاخیر هواپیماهای اردبیل هم در نوع خود جالب است ، نگفته جواب آقایان را در مورد علل تاخیر می دانیم. می دانیم که برخی تاخیر ها ربطی به فرودگاه خوش آب و هوای اردبیل ندارد و مشکل ازفرودگاه مبداء بوده و فرودگاه ما بی تقصیر است!.
می دانیم فرودگاه ما بین المللی است مثل شهرمان که کلانشهر است ولی هر چه با خودمان فکر می کنیم نمی توانیم هیچ شباهتی بین فرودگاه بین المللی سایر شهرها با فرودگاه خودمان پیدا کنیم!.
می دانیم مسافرت های هوایی جز مسافرت های لوکس می باشد و در قاموس محرومیت زدایی نمی گنجد و چون مسوولان محترم مشغول محرومیت زدایی هستند فرصتی برای حل مشکلات لوکس ندارند اما در عجبیم چطوری خود کسانی که مشغول محرومیت زدایی هستند همه ماموریت ها را با طیاره می روند! لابد برای صرفه جویی در زمان و جلوگیری از اسراف.

این وسط چون شرکت های هواپیمایی می دانند زور مردم به آنها نمی رسد و اساسا کسی هم نیست از آنها دفاع کند ، مثلا پرواز مشهد - اردبیل وقتی به دلیل آفتابی بودن فرودگاه اردبیل و مجهز بودن به آخرین تکنولوژی های روز نمی تواند فرود بیاید به جای اینکه مسافران را در نزدیک ترین فرودگاه به اردبیل پیاده کنند می برند فرودگاه تهران و به امان خدا رها می کنند.
دلیلش ساده است چون طبق برنامه هواپیمای آن شرکت از تهران می تواند به چرخه پروازها وارد شود اما از رشت و تبریز نمی تواند.
اینطوری می شود که مردم در تهران رها می شوند و شرکت هواپیمایی خوش به حالش می شود. چون مردم باید نصف هزینه بلیط را بپردازند.
انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده


http://www.irna.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...