اکبر صمدی اظهار کرد: این پروژه بیش از 95 درصد پیشرف فیزیکی داشته و نقاط باقی‌مانده در حال تکمیل و بهره‌برداری نهایی است.

وی با بیان اینکه را‌ه‌اندازی این مرکز درمانی باعث رفع مشکلات عدیده اهالی خواهد شد، افزود: این بیمارستان زمینه جذب اتباع خارجی که برای درمان به این کشور می‌آیند و به دنبال آن افزایش میانگین درآمد منطقه خواهد شد.

فرماندار پارس‌آباد بیان کرد: نزدیکی پارس‌آباد به پایانه مرزی شهرستان بیله‌سوار باعث جذب اتباع خارجی که برای درمان به این کشور می‌آیند خواهد شد و به تبع آن زمینه افزایش میانگین درآمد اقتصادی منطقه خواهد شد.

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی پارس‌آباد بیان کرد: تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با بیش از 400 میلیارد ریال اعتبار خریداری و اکنون در این شهرستان مستقر شده است که بعد از بهره‌برداری، به این بیمارستان انتقال داده می‌شود.

صمدی با بیان اینکه بیمارستان پارس‌آباد 120  تختخواب شامل بخش‌های مختلفی است، تصریح کرد: این بیمارستان شامل بخش‌های جراحی، داخلی، زنان و زایمان و کودکان، بخش‌های مراقبتی سی سی یو و آی سی یو، بخش تشخیصی، اورژانس و درمانگاه خواهد بود.

وی اضافه کرد: برای تأمین نیروی انسانی ایجاد ردیف شغلی برای 300 نفر در سال آتی درخواست نیرو کردیم که پس از اخذ مجوزهای لازم در دفترچه آزمون استخدامی قرار گرفته می‌شود.

فرماندار پارس‌آباد استانداردسازی و توسعه فضای درمانی شهرستان پارس‌آباد را یک اولویت دانست و افزود: دولت تدبیر و امید به بخش بهداشت و درمان به خصوص در مناطق محروم اهمیت زیادی می‌دهد.http://www.savalankhabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...