اکبر صمدی امروز در جلسه ستاد تنظیم و کنترل بازار شهرستان پارس آباد گفت: به منظور تامین میوه شب عید شهروندان و کنترل بازار،‌ امسال 100 تن میوه شب عيد در این شهرستان توزیع می‌شود.وي با بیان اینکه پارس آباد مغان دومین شهر پر جمعیت استان محسوب می شود، به ساماندهی و جمع آوری دست فروشان از میادین و خیابانها تأکید كرد و از شهرداری اين شهر خواست بصورت جدی وارد عمل شده و اجازه تخطی به افراد را ندهد.

فرماندار شهرستان پارس آباد به نظارت و بازرسی قیمتها در بازار و همچنین جلوگیری از کشتار غیر مجاز دام و طیور تأکید كرد و افزود: امسال علاوه بر ميوه شب عید، 60 تن برنج و 50 تن شکر با قيمت مصوب در بین مردم توزیع می شود.صمدي نظارت بر بهداشت کالاهای عرضه شده در بازار را خواستار شد و گفت: نظارت بهداشتی بر عرضه مواد خوراکی و فاسد شدنی در ایام نوروز در این شهرستان تشدید می شود.

وي از برپايي نمايشگاه بهاره خبر داد و افزود: برگزاری اين نمایشگاه باید بر اساس شاخص ها تعیین و به افراد و شرکتهای صلاحیت دار و بصورت مزایده ای واگذار شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد همچنين با بیان اینكه هیچ نانوایی بصورت خود سرانه نباید تعطیل شوند، خاطرنشان كرد: در صورت مشاهده با نانوايي هاي متخلف برخورد می شود.

 

///

///http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...