جمعي از چغندركاران منطقه پارس آباد مغان كه چند ماه پيش محصولاتشان در اثر برودت هوا و يخبندان از بين رفته و متحمل خسارت سنگيني شده اند صبح امروز با تجمع مقابل مجلس شورای اسلامی ضمن اعتراض به تبعيض بين كشاورزان منطقه مغان با ساير شهرهاي كشور خواستار رسيدگي و جبران خسارت محصولات خود شدند.

كشاورزان پارس آبادي در حالي مقابل مجلس تجمع كرده اند كه با در دست داشتن بنري با عنوان "سرمازدگی و یخبندان چغندر قند ما کشاورزان منطقه پارس آبادمغان را به فلاکت و نابودی کشانده به دادمان برسید... تبعیض بین کشاورزان تا کجا؟ ما هم ایرانی هستیم" خواستار جبران خسارت محصولات خود شدند.

اين در حالي است كه پس از تجمع مقابل مجلس، كشاورزان خسارت ديده در ادامه با همراهي نماينده مردم شهرستانهاي پارس آباد و بيله سوار در مجلس، راهي سازمان ستاد مديريت بحران كشور شده و ضمن ديدار با اسماعيل نجار رئيس اين سازمان، نماينده مردم پارس آباد بر تسريع و جبران خسارت كشاورزان حوزه انتخابيه خود شد.

همچنين امروز، كشاورزان چغندر كار پارس آبادي مقابل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور رفته و جلوي این سازمان تجمع كردند و به گفته اين كشاورزان خسارت ديده ضمن عدم راه ندادن آنها به اين سازمان، هنوز كسي نيست تا پاسخگوي آنها شود.

 

 

تجمع چغندركاران پارس آباد مغان مقابل مجلس + عكس

تجمع چغندركاران پارس آباد مغان مقابل مجلس + عكس

تجمع چغندركاران پارس آباد مغان مقابل مجلس + عكس

تجمع چغندركاران پارس آباد مغان مقابل مجلس + عكس

تجمع چغندركاران پارس آباد مغان مقابل مجلس + عكسبه گفته آقايي قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی، با استناد به گزارش مسئولان محلی در سال گذشته 2 هزار و 850 هکتار از اراضی مستعد این شهرستان به زیر کشت چغندر قند رفته بود که متاسفانه به دلیل برودت ناگهانی هوا و افت شدید درجه حرارت و در نهایت یخبندان 50 هزار تن به ارزش 16 میلیارد تومان بوده به غده‌های چغندر قند خسارت وارد آمده است.


http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...