مسئول برگزاری مسابقات لیگ آزادگان می‌گوید از مسئولان باشگاه راه‌آهن خواسته است تا ادعای خود را به صورت مکتوب برای سازمان لیگ ارسال کنند تا سازمان لیگ هم برای ادامه پیگیری‌ها اسناد را برای دبیرکل فدراسیون فوتبال بفرستد.  فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ادعای باشگاه راه‌آهن مبنی بر اینکه شب قبل از بازی با پارس جنوبی با بازیکنان این تیم تماس‌های مشکوکی گرفته شده و از آنها خواسته شده تا در ازای مبلغ ناچیزی پول اردوی تیم را ترک کنند یا در بازی کم‌کاری داشته باشند، گفت: «با توجه به صحبت‌هایی که سیروس دین‌محمدی و مدیران راه‌آهن انجام داده‌اند ما این مصاحبه‌ها و پیگیری‌های آنها را برای دبیرکل و فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم. مکاتبات را انجام می‌دهیم تا ادامه پیگیری‌ها را فدراسیون و کمیته‌ اخلاق انجام دهند. من از آنها خواستم که این ادعایشان را به صورت مکتوب به ما ارائه کنند چون نمی‌توان به استناد مصاحبه پیگیری کرد».

آرش کیانیان، سرپرست تیم راه‌آهن، روز گذشته عنوان کرد با بازیکنان این تیم در شب بازی با پارس جنوبی تماس‌های مشکوکی گرفته شده است. «شب بازی در اردوی تیم ما با چند نفر از بازیکنانمان تماسی گرفته شد تا از آنها بخواهند اردوی تیم را ترک کنند و برای راه‌آهن بازی نکنند تا این تیم ریشه‌دار به لیگ دو سقوط کند. این تماس‌ها به شکلی بوده که یکی از بازیکنان ما رفته و هنوز که هنوز است، جواب تلفنش را نمی‌دهد. ما پرینت حسابش را گرفته‌ایم و متوجه شدیم شب بازی به حسابش پول واریز شده است. به بازیکنان ما وعده‌ووعید داده‌اند که فصل بعد به تیم بهتری می‌روند. آنها هم بچه شهرستان هستند و ساده، با مبلغ ناچیزی خام می‌شوند و بازی نمی‌کنند. چند نفر از بازیکنانی که با آنها تماس گرفته شده هم، بازی کردند اما در زمین راه می‌رفتند. بازیکنی که از پارس‌آباد اردبیل آمده با ۵۰۰ ‌هزار تومان گول می‌خورد. بازیکنی که تا اینجای فصل خیلی خوب برای ما کار کرده بود در این بازی ما را لنگ گذاشت. بازیکن وسط بازی بدون هیچ دلیلی به سمت داور می‌رود و با او درگیر می‌شود تا به‌راحتی از بازی هفته بعد محروم شود». در این بازی راه‌آهن با نتيجه ٠-٢ مقابل پارس جنوبی شکست خورد.
دیگر اتفاق عجیب بازی‌های سه‌شنبه لیگ یک درگیری شدید محمد مایلی‌کهن، سرمربی ملوان، با عبدالحمید رمضانی، مدیرعامل باشگاه نساجی، بود. نساجی این بازی را برد اما در آخر بازی مایلی‌کهن و رمضانی کتک‌كاری کردند که منجر به غش‌کردن سرمربی ملوان و انتقال او به بیمارستان شد. محمودزاده درباره این درگیری گفت: «با ‏توجه به اتفاقی که در ورزشگاه وطنی قائمشهر افتاد، ضمن تقبیح این موضوع گله‌مندی خود را از مسئولان برگزاری بازی اعلام می‌کنم که چرا مدیرعامل ‏باشگاه نساجی در جایگاه تعریف‌شده خودش مستقر نبوده است. همچنین چطور بعد از ‏سوت پایان مسابقه که هیچ فردی به‌جز مسئولان برگزاری و اعضای کادر فنی ‏دو تیم مجوز حضور در زمین چمن مسابقه را ندارند، او بلافاصله بعد از ‏سوت پایان بازی خودش را به نزدیکی داوران مسابقه می‌رساند و به داوران مسابقه ‏اعتراض و توهین می‌کند که این موضوع از سوي داوران و ناظران مسابقه ‏گزارش شده و همین امروز گزارش تحویل کمیته انضباطی می‌شود».


http://sharghdaily.ir/

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...