مغانشهر : استاندار اردبیل با اشاره به برگزاری بازی های والیبال امیدهای آسیا در این استان گفت: این رویداد بزرگ ورزشی با توجه به وجود استعداد زمینه را برای میزبانی رقابت های بین المللی بیشتری در استان فراهم می کند.مجید خدابخش عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از اقدام های مربوط به آماده سازی سالن ورزشی رضازاده برای برگزاری مسابقه های والیبال امیدهای آسیا در گفت و گوی کوتاه با خبرنگاران افزود: برگزاری این مسابقه هم از لحاظ ورزشی و هم از جنبه گردشگری برای این استان دارای اهمیت فراوان است.
وی اظهار کرد: استان اردبیل که از دیرباز اسطوره های فراوانی را در رشته های مختلف ورزشی پرورش داده تا این زمان از میزبانی رویدادهای مهم ورزشی بازمانده است.

او گفت: این اتفاق مبارک تجربه ای مفید برای استان اردبیل به حساب می آید که با توجه به فراهم شدن امکانات ورزشی و استاندارد شدن سالن ها می توان در آینده سایر رقابت های ورزشی از جمله بسکتبال ، فوتسال و هندبال را در این استان میزبانی کرد.
وی افزود: دست کم حدود 15 روز اردبیل برای جمعیت زیادی از کشورهای آسیا از طریق شبکه های مختلف تلویزیونی روی آنتن خواهد بود و این فرصت بزرگی برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های این استان سیاحتی می باشد.

 

 


وی عهده گیری کارهای اجرایی این مسابقات توسط بخش غیردولتی را امتیاز بزرگی از نظر فدراسیون های والیبال دانست و از مردم بویژه جوانان و سازمان های غیردولتی و مردم نهاد خواست هر آنچه از دستشان در این ارتباط بر می آید دریغ نکنند.
مسابقه های قهرمانی والیبال امیدهای آسیا با حضور 18 تیم از قاره کهن (آسیا) به مدت 12 روز به میزبانی استان اردبیل هر روز از ساعت 18 در سالن های مجموعه ورزشی رضازاده و تختی اردبیل برگزار می شود.
خبرنگار: مسعود وسیله ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده

http://www.irna.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...