مغانشهر : مامورین پليس راه سربند شهرستان پارس آباد یک عدد کيف مسافرتی حاوی وجه نقد و همچنين مدارک را که پیدا کرده بودند به صاحبش بازگرداندند.این مامورین شب گذشته هنگام گشت زنی و انجام وظيفه يک عدد کيف مسافرتی را سالم و دست نخورده پيدا کردند.

مامورین وظيفه شناس پلیس راهور شهرستان پارس آباد در کمال صحت و درستی، کيف را به محل خدمت خود در پلیس راه سربند منتقل کرده و پس از شناسایی صاحبش،امروز کیف را به او تحویل دادند.

سعیدنیا یکی از مامورین پلیس راه سربند با تایید این خبر گفت:دیشب کیف مسافرتی را در محل سه راه سربند پیدا کردیم که پس از شناسایی صاحبش، این فرد امروز به پلیس راه مراجعه کرد و با ارائه مشخصات وسایل داخل کیف،طی صورتجلسه ای آن را تحویل گرفت.

گفتنی است ،این کیف حاوی وجه نقد و مدارک و لباس شخصی متعلق به "محمد فرجیان" اهل شهر اصلاندوز است که شب گذشته آن را در سه راه سربند جاده اصلاندوز،پارس آباد جا گذاشته بود.

فرجیان در گفتگو با خبرنگار ارس تبار با بیان اینکه رسم امانتداری را این ماموران وظیفه شناس بخوبی انجام دادند از زحمات پرسنل راهنمایی رانندگی پلیس راه سربند شهرستان پارس آباد تقدیر و تشکر کرد.

 http://arastabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...