مغانشهر : کارگاه آموزشی ، منطقه ای مقابله با مواد مخدر با حضور نمایندگان سمن های فعال در این عرصه از روز شنبه در اردبیل آغاز شد.دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل روز شنبه در آیین افتتاحیه این کارگاه گفت:
این کارگاه آموزشی منطقه ای با عنوان 'فرایندهای نوین حمایت طلبی و اجتماعی کردن طرح های داوطلبانه مبارزه با اعتیاد در سازمان های مردم نهاد' به مدت چهار روز در اردبیل برگزار می شود.
بهنام بهشتی اظهار کرد: نمایندگان سمن های فعال سطح 2 استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل ، زنجان ، گیلان و کردستان به میزبانی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل با مشارکت سازمان های مردم نهاد استان اردبیل در این کارگاه حضور دارند.

او هدف از برگزاری دوره های آموزشی منطقه ای را شبکه سازی آموزشی از طریق تشکیل منطقه ای آموزشی پنج گانه در کشور ذکر کرد.
وی همچنین افزایش سطح دانش ، مهارت ، نگرش ها و تمایلات سازمان های مردم نهاد سطح 2 ، شبکه سازی آموزشی در سطح کشور ، هم افزایی آموزشی بین استان های کشور و تبادل دانش و تجربه و انتقال مفاهیم و دانش کسب شده سمن های را از اولویت برنامه های این دبیرخانه برشمرد.

 

 


بر اساس آمارها سه درصد از جمعیت 1.2 میلیون نفری استان اردبیل اعتیاد به مواد مخدر دارند. استان اردبیل از نظر میزان اعتیاد به مواد مخدر جز استان های با وضعیت سفید می باشد.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده


http://www.irna.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...