مغانشهر : اصناف و بازیان پارس آباد در اقدامی اجماعی با جمع آوری مهر و امضاء کسبه، خواستار برکناری رئیس تعزیرات حکومتی اين شهرستان شدند.کسبه و بازاریان پارس آباد طی نامه ای شکایت خود را خطاب به مسئولان شهرستانی و استانی که ممهور به مهر فروشگاه و امضای کسبه و بازاریان این شهرستان است، تقدیم کرده و طی رونوشت هایی جداگانه به نهادهای نظارتی و حاکمیتی خواستار عزل این مسئول از راس اداره تعزیرات شدند.

بازاریان عمده ترین دلیل نارضایتی و اعتراض خود را در عدم تکریم ارباب رجوع، کج خلقی و بد دهنی با مراجعین، صدور جرایم غیرقانونی و نامتعارف، استفاده از موقعیت شغلی و جایگاه ریاست، ایجاد مشکلات عدیده برای کسبه و ... اعلام كرده اند.

متن این نامه بدین شرح است:

احتراما اینجانبان بازاریان شهرستان پارساباد،از صنوف مختلف با عنایت به حقایق و مشاهدات عینی خویش اعلام و استشهاد می نماییم که آقای پورحسن رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان پارساباد به شدت بازاریان این شهرستان را مورد آزار و اذیت قرار داده و به بهانه های واهی با استفاده از شهرت و جایگاه خود به مغازه ها رفته و به تحقیق و تفحص غیر قانونی با نیت های نا مشروع پرداخته و اقدام به بددهنی و جریمه های نامتعارف می نماید به گونه ای که آرامش و اسایش کسبه از جانب وی سلب شده و سبب بروز خسارات جبران ناپذیر برای برخی کسبه شده است.

تا جایی که در مراجعتهای حضوری ارباب رجوع اجازه ورود به اداره و ادای توضیحات و درخواست و تقاضای مراجعین را نداده با استفاده از جایگاه اداری و سربازان تحت امر این اداره از ورود کسبه و مراجعین به اداره و دفتر خود جهت ارائه توضیحات ممانعت بعمل می آورد و ...

مهر، امضا و اسناد تنظیم شده در ۱۲ صفحه ضمیمه شده است.

 
http://aranmoghan.ir/

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...