مغانشهر : ظهر دیروز (چهارشنبه) جمعي غرفه داران میدان میوه و تره بار پارس آباد مغان در اعتراض به بي توجهي شوراي شهر و شهردار در روند جابجايي میدان تره بار به مكان مناسب و كارشناسي شده مقابل شهرداری این شهر تحصن کردند.

تحصن كنندگان با در دست داشتن عكس امام و رهبري و همچنين بنري با اين مضمون "به علت بي توجهي شوراي شهر و شهردار در روند جابجايي ميدان تره بار به جاي مناسب و كارشناسي شده بارفروشان شهرستان پارس آباد تا محقق شدن حق و حقوقشان تحصن خواهند كرد" از مسئولين زيربط تقاضاي رسيدگي و حل اين مشكل شدند.

اين تحصن غرفه داران ميدان ميوه و تره بار پارس آباد در حالي است كه 11 ماه پيش نيز غرفه داران در اعتراض به تغییر کاربری برای زمین پاک نظر به میدان تره بار، جلوي شهرداري تجمع كرده بودند و به گفته آنان، شوراي شهر و شهردار پارس آباد همان موقع قول حل اين مشكل را داده بودند كه تا كنون عملي نشده است.

غرفه داران ميدان ميوه و تره بار پارس آباد در حالي چند باري به نشانه اعتراض جلوي شهرداري تجمع كرده اند كه به گفته فرماندار اسبق پارس‌آباد، میدان تره‌بار میدان تره بار فعلی عاملی برای مشکلات ترافیکی و معضلات بهداشتی در این شهر است که باید نسبت به جابجایی آن در سریعترین زمان اقدام کرد.

مهدی احمدي در جلسه بررسی مسایل و مشکلات میدان تره‌بار پارس‌آباد درباره وضعیت نابسامان میدان تره ‌بار پارس‌آباد اظهار كرده بود كه انتقال میدان تره ‌بار امری ضروری بوده که باید مسئولان زیربط علی علی الخصوص شهرداری به آن توجه داشته و اقدامات لازم را در این حوزه انجام دهند.

 

///

///

///

///

///http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...