مغانشهر : به مناسبت هفته هلال احمر ویزیت رایگان با عنوان "مانور طرح درمان اضطراری" با همکاری هلال احمر، مرکز بهداشت و درمان شهرستان در 2 روستای مسجدلو و غریب حاجی بخش مرکزی بیله‌سوار برپا شد.

در  این راستای خدمات‌رسانی به مناطق محروم شهرستان از جمله ویزیت رایگان 86 خانوار از مراجعه‌کنندگان و توزیع 70 بسته بهداشتی و 25 بسته حمایتی و  آموزش تغذیه برای 44 نفر توسط هلال احمر بیله‌سوار و با همکاری مرکز بهداشت و درمان شهرستان انجام شد.

 

 

هدف از اجرای این طرح کمک به  ارتقاء سلامت عمومی و دسترسی آسان افراد به پزشکان عمومی و متخصص عنوان شد.

محمد علی هادی رئیس هلال احمر شهرستان بیله‌سوار در حاشیه این برنامه اظهار داشت: معاینه اهالی روستا توسط پزشکان عمومی، تجویز و تحویل دارو به صورت رایگان و ارائه آموزش‌های پزشکی در زمینه بیماری‌های فصلی، آموزشهای تغذیه و ارائه مشاوره های روانشناسی، ارائه مشاوره‌های مامایی، آموزشهای امدادی و کمکهای اولیه  توسط جمعیت هلال احمر و مرکز بهداشت و درمان شهرستان بیله‌سوار در قالب درمان اضطراری برگزار شد.

 

 

وی گفت:طرح ویزیت رایگان و هزینه نسخ داروئی از جمله طرح های اجرا شده توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر می باشدکه در مناسبتهای مختلف و در جهت مرتفع نمودن مشکلات مردم در مناطق محروم روستاهای شهرستان اجراء می شود.

هادی افزود: این طرح با همکاری 2 پزشک و 12نفر داوطلب جمعیت هلال احمر،2پرستار،2کارشناس بهداشت محیط و دارویار و روانپزشک در روستاهای مسجدلو و غریب حاجی برگزار شد.http://sobhemoghan.ir
نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...