مغانشهر :با هدف افزایش اماکن ورزشی و بالابردن اقدامات زیرساختی سپاه در حوزه ورزش و فرهنگ، سالن فرهنگی ورزشی صالحین شهید "محمد علی بزرگر" در شهرستان پارس آباد مغان افتتاح شد.فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد در این مراسم اظهار داشت: این سالن ورزشی با مساحت 430 مترمربع و اعتباری بالغ بر 350 میلیون تومان در مدت 13 ماه ساخته شده است.

سرهنگ پاسدار مطلب شاهی با بیان اینکه تمام هزینه های ساخت این سالن ورزشی از محل اعتبارت بسیج مهندسی سپاه استان اردبیل تامین شده است، گفت: این پروژه های ورزشی که در شهرستان پارس آباد افتتاح و به بهره برداری می رسد هدیه ای است از طرف سپاه و عنایت ویژه سردار بابازاده فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به مردم شریف پارس آباد که در جهت امر ورزش صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه سپاه در عرصه‌های مختلف خدمات متنوعی را ارائه می‌کند که یکی از این عرصه‌ها ورزش است، از افتتاح سالن ورزشی روستای گوشلو با 780 متر زیربنا و 530 میلیوت تومان اعتبار و همچنین سالن فرهنگی ورزشی بسیج جامعه زنان در دو طبقه با 890 متر زیربنا و با اعتبار 800 میلیون تومان طی روزهای آتی خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد همچنین با قدردانی از توجه ویژه سردار بابازاده به این شهرستان، تصریح کرد: در سایه همین توجهات فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، علاوه بر سالن ورزشی صالحین شهید برزگر، سالن طبقانی جامعه زنان و سالن صالحین روستای گوشلو، طی سال های گذشته نیز سالن ورزشی 9 دی، سالن ورزشی حضرت ام البنین(س) و همچنین یک سالن ورزشی صالحین در بخش های اسلام آباد و تازه کند به بهره برداری رسیده است.

در ادامه این مراسم، امام جمعه پارس آباد نیز از اهمیت دادن فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) به امر ورزش، و احداث چندین سالن ورزشی در این شهرستان قدردانی کرد و گفت: سپاه در عین حال که در جنگ هشت سال دفاع مقدس با اقتدار در مقابل دشمنان ایستادگی کرد و به پیروزی رسید در عرصه فرهنگ و ورزش نیز با اقتدار پیش رفته است.

حجت الاسلام سید سعید رشادی با بیان اینکه رزمندگان و سپاهیان ما در جنگ هشت ساله با دستان خالی بر دشمن غلبه کردند، افزود: با مدیریت صحیح به دنیا ثابت کردیم که ما می توانیم پیروز نبرد حق علیه باطل باشیم حتی با دستان خالی؛ و امروز سپاه نیز با این مدیریت صحیح توتنسته در پروژه های مهمی همچون سدسازی و طرح های مهم اقتصادی و فرهنگی کشور موفق عمل کند.

وی با اشاره به اینکه کشور ما هر جا به جوانان انقلابی، متدین، ایثارگر و جهادی متکی بوده همواره پیروز میدان بوده، تصریح کرد: مسوولان ما باید به جای اعتماد به سیاست های غلط کشورهای خارجی و اروپایی ها به جوانان انقلابی کشور اهمیت دهند.

امام جمعه پارس آباد در ادامه با بیان اینکه یکی از نیازهای اساسی جامعه، فراگیر شدن ورزش همگانی است، از عدم برنامه ریزی مسوولان برای اجرای ورزش های همگانی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: در حالی که سلامت جامعه در گرو ورزش است و باید برای پویا شدن ورزش همگانی در میان اقشار جامعه بیشتر تلاش کرد تا ورزش همگانی پا بگیرد اما به این مقوله در پارس آباد کمتر توجه می شود و می طلبد متولیان امر به این ورزش توجه ویژه ای کنند.

اجرای حرکات رزمی و نمایشی توسط بسیجیان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

 

///

///

///

///

///

///

///

///

///

///

http://aranmoghan.ir 

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...