مغانشهر : عدیل سروی روز دوشنبه افزود: طرح ضیافت به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان با مشارکت دستگاه های اجرایی جهاد کشاورزی ، صنعت و معدن و تجارت، شرکت های بازرگانی دولتی ایران ، شرکت پشتیانی امور دام ، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان اجرا می شود.
وی گفت: مصرف کنندگان می توانند اقلام ضروری و مورد نیاز خود در این ماه از جمله گوشت ، برنج و روغن نباتی را از فروشگاه های زنجیره ای ، تعاونی های مصرف کارکنان و اصناف سالم و مطمئن خریداری کنند.به گزارش ایرنا از روابط عمومی جهاد کشاورزی اردبیل ، وی اظهار کرد: گوشت مرغ و گوساله به میزان لازم توسط شرکت پشتیبانی امور دام تهیه و انبار شده که به تدریج در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

او افزود: سهمیه گوشت مرغ برای استان 360 تن در نظر گرفته شده و قیمت عرضه سردست گوشت گوساله از قرار کیلویی 220 هزار ریال و ران 230 هزار ریال پیش بینی شده که با اعمال هزینه حمل و نقل توزیع خواهد شد.
سروی گفت: سامانه 124 رسیدگی به شکایات مصرف کنندگان به انتقادهای مردمی در زمینه نحوه توزیع این اقلام پاسخگو خواهد بود.
وی افزود: سهمیه شکری که به استان در نظر گرفته شده 830 تن است که جوابگوی مصرف کنندگان است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

 

 


وی در زمینه وضعیت شیر و لبنیات نیز گفت: استان اردبیل قطب تولید کننده شیر و فرآورده های لبنی است و با هماهنگی های انجام شده با معاونت بهبود تولیدات دامی مردم استان در ماه مبارک رمضان با هیچ مشکلی در تامین شیر و فرآورده های لبنی روبرو نخواهند شد.
خبرنگار: گیتی طالبی ** انتشار دهنده: عارف شیرزاد


http://www.irna.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...