مغانشهر :  جواد زنجانی اظهار کرد: بازشماری ۵ درصدی صندوق‌های آرای شورای اسلامی شهر اردبیل طی رسیدگی به شکایات انجام گرفته در روزهای گذشته امروز پایان پذیرفت و هیچ تغییری در نتیجه انتخابات به وجود نیامد.وی گفت: عمده شکایات از خستگی اعضای شعب در شمارش آرا و عدم حضور اعضای ناظرین کاندیداها در هنگام شمارش بود که طبق قانون هیچ تعریفی برای حضور نمایندگان کاندیداها در هنگام شمارش آرا وجود ندارد.

فرماندار اردبیل تصریح کرد: بعد از ارایه شکایات در روزهای مقرر طبق نظر اعضای محترم هیات نظارت و هیات اجرایی در مجموع ۵ درصد صندوق‌ها که شامل ۱۲ شعبه اخذ رای می‌باشد به صورت قرعه‌کشی انتخاب شدند و بعد از شمارش مجدد نتیجه حاصله به هیات نظارت شهرستان اردبیل ارسال شد.

زنجانی بیان کرد: کاندیداهای محترم می‌توانند بعد از اعلام نظر نهایی هیات نظارت شکایات احتمالی خود را طبق قانون در هیات نظارت استان اردبیل پیگیری کنند.

وی افزود: از کاندیداهای محترم خواهشمندیم تمامی شکایات و اعتراضات خود را از مسیرهای قانونی پیگیری کنند و از ارایه نظرات نادرست و تشویش اذهان عمومی در این زمینه کاملا خودداری کنند.

فرماندار اردبیل عنوان کرد: حضور حداکثری کاندیداهای شورای شهر در این دوره مایه دلگرمی برای نظام جمهوری اسلامی و مردم ما بود و کاندیداها نباید به عده‌ای سودجو اجازه دهند تا با تفرقه افکنی و ایجاد شایعه این پیروزی را به کام مردم تلخ کنند.
 

http://www.savalankhabar.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...