مغانشهر : در پی افزایش نگرانی سپرده گذاران کاسپین از عدم تعیین تکلیف سپرده ها و سرمایه های خود نزد موسسه مالی اعتباری مجاز کاسپین، روز گذشته جمعي از سپرده گذاران پارس آبادي با كرايه كردن يك اتوبوس راهی تهران شدند و همراه با ساير سپرده گذاران شهرهاي ديگر كشور ديروز و امروز مقابل بانك مركزي و مجلس شوراي اسلامي تجمع كردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن بنري حاوي "ما فريب مجوز بانك مركزي را خورده ايم" خواهان دخالت سریع تر نمایندگان مجلس جهت پاسخگویی دولت و تسریع در استرداد سپرده های خود شدند.

در میان تجمع کنندگان پارس آبادي سپرده گذار روشندلی به چشم می خورد که خود را را به مقابل بانك مركزي و مجلس شوراي اسلامي رسانده بود.

وی با انتقاد شدید از ولی اله سیف رییس بانک مرکزی گفت: من به اتفاق همشهری هایم بعد از 8 ماه بلاتکلیفی با طی مسافت 1200 کیلیومتر آمدیم اینجا تا تنها سرمایه ام را که مخارج خود و خانواده ام هست را از بانک مرکزی بگیرم.

این روشندل پارس آبادی تصريح كرد: چرا آقای سیف و معاونین ایشان با مردم صداقت ندارند در ابتدا می گفتند تا آخر فرودین تمام مردم تعیین تکلیف می شوند و بعدش گفتند اردیبهشت و سپس خرداد ولی حالا می گویند مبالغ بالای 20 میلیون مشخص نیست که این ها همگی خلف وعده های بانک مرکزی است ولی مدیران بانک مرکزی قول داده بودند نقدینگی موسسه را با خط اعتباری حل کنند تا مردم معطل فروش اموال نباشند و زندگی و مشکلات مردم رفع شود.

اين سپرده گذار در مقابل بانک مرکزی با در دست داشتن بنري حاوي اين مطلب كه گرچه نابینا هستم ولی... "هیهات منا الذله" شعار من است. خواستار دريافت حق و سرمايه خود كه كل دارايي خانواده اش در كاسپين هست، را شد.
 

گفتني است، هر چند بارها نمایندگان مجلس به رییس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد نامه نگاری های متعدد نمود ه اند اما ولی اله سیف تاکنون بدون توجه و بی اعتنا به گلایه های مردم در کشور و نمایندگان و دلسوزان نظام روش مشخص و قطعی از احقاق حقوق مردم ارایه نکرده و کار را به جایی رساند که چندی قبل پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی وی را تهدید به اعمال ماده 236 در صحن علنی مجلس نماید.

 

///

///

///

///

///

 

http://aranmoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...