مغانشهر : مرگ دختر معصوم مغان آتنای عزیز آنقدر هولناک بود که حتی در رسانه های ملی و شبکه های ماهواره ای هم بازتاب گسترده ای داشت. ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و مردم شریف مغان و همه عزیزانی که با شنیدن این خبر قلبشان جریحه دار شده است لازم است دوستان و مسئولان شهرستان با دوری جستن از فضای احساسی کمکی به حال این خانواده داغدار بنمایند. به عنوان یک شهروند مغانی پیشنهاداتی را برای تسکین درد این خانواده ارائه می دهم
1.  فرزند معصومی از فرزندان نجیب مغان به فجیع ترین شکل ممکن به قتل رسیده و خانواده و جامعه ای را عزادار نموده است. بازتاب آن در فضای مجازی و رسانه های دیداری و شنیداری باعث شد نام شهرمان پارس آباد ورد زبان ها بشود هر چند به تلخی!! پدر و مادری داغدار است و دل هایی به وسعت همه عالم شکسته. مواظب قلم هایتان باشید و با تحلیل های نادرست و اظهار نظرهای احساسی وضع را از آنچه هست برای خانواده داغدار آتنا بدتر نکنید. لازم است از اقدامات احساسی پرهیز شود و همه امور را به دست  قانون بسپارید.

2.  نام مدرسه ای را که آتنای عزیز در آن درس می خواند به مدرسه «مدرسه آتنا» نامگذاری شود.
3.  با توجه به وضعیت پیش آمده لازم است در یکی از ادارات و نهادهای دولتی شغلی برای پدر خانواده در نظر گرفته شود. مرگ آتنا آنقدر دردناک است که پدر داغدارش حالا حالاها توان قدعلم کردن در برابر مشکلات بوجود آمده نخواهد داشت. آتنا قربانی نداشتن شغل مناسب پدرش شد. اگر پدر آتنا شغل مناسب در مکانی امن داشت هرگز اتفاقاتی نظیر این نمی افتاد. او برای رفع تشنگی در گرمای سوزان مغان به قربانگاه رفته بود .با توجه به پیام و ابراز همدردی آقای پیغمبرزاده مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان این انتظار از ایشان می رود تا در این زمینه پیشقدم بشوند.
4.  به اعضای محترم شورای جدید شهر پارس آباد پیشنهاد می کنم خیابانی یا میدانی را به نام «آتنا» در شهر پارس آباد نامگذاری بشود.
5.  با توجه به وضعیت مالی پدر آتنا و ضعف در بنیه مالی خانواده و ضرورت  ایجاد تغییر در فضای محیط خانه و خانواده لازم است فضای زندگی این خانواده تغییر کند. مطمئناً یاد و خاطرات آتنای عزیز در آن خانه باعث آزار این خانواده و هم محلی ها خواهد شد. پیشنهاد می شود مسئولین منطقه خانه پدری آتنای عزیز را خریداری و تبدیل به «خیریه» کنند و خانه جدیدی را در محله ای دیگر برای ایشان خریداری نمایند.


                                  با احترام فرزند مغان- احد قاسمی

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...