مغانشهر : اکبر صمدی در جلسه ستاد بازآفرینی پایدار محدوده ها و محلات هدف شهر پارس آباد گفت: هشت محله شهر پارس آباد به عنوان سکونت گاه غیر رسمی شناسایی شده که نیاز است برای احیاء ، توانمند سازی، بهسازی و ساماندهی این محلات برنامه ریزی های لازم صورت بگیرد.

وی افزود : این سکونت گاهها از زمان دور بدون رعایت اصول و قوانین شهرسازی و عمرانی احداث شده و اکثراً دچار مشکلات متعدد هستند و در این راستا باید تمامی دستگاه های متولی به خصوص فرهنگی و اجتماعی با هماهنگی و همکاری در اجرای زیرساخت ، بازسازی و احیاء فرهنگی ، اجتماعی ، آموزشی ، ورزشی و انتظامی قدم های موثری بردارند .

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های اولویت دار این شهرستان  ساماندهی و توانمندسازی محلات نابسامان و سکونت گاه های غیر رسمی است، نسبت به تشکیل جلسات منظم و فعال کردن کارگروه های مربوطه برای توسعه همه جانبه این محلات تاکید کرد.

استادی معاون دفتر ستاد ملی بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی نیز با برشمردن اهداف مهم بازآفرینی پایدار محلات شهر پارس آباد و با اشاره به مصوبات هیات دولت در فقرزدایی از محلات نابسامان و سکونت گاههای غیر رسمی خواستار اقدام جدی مسئولان مربوطه در برش شهرستانی شد .

روحی رئیس عمران و بهسازی شهری راه و شهرسازی استان اردبیل نیز از مطالعه سه پروژه پایدار با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال در پارس آباد خبر داد.

وی با اشاره با ضرورت نوسازی و احیای سکونت گاههای غیر رسمی و مشکلات و ناهنجاری های ناشی از محلات نابسامان، به برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم در برنامه ششم توسعه کشور تاکید کرد .

 

http://moghanehonline.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...