مغانشهر : صبح امروزشنبه چند تن از اهالی روستای بابک ازتوابع شهرستان بیله سوار با در دست داشتن پلاکاردی به عنوان(آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم)ضمن اعلام قطعی اب شرب روستا،خواستاررسیدگی مسئولان به این مشکل شدند.این روستا که حدود 3 هزار نفر جمعیت دارد، سالهاست که با مشکل قطعی آب درگیر بوده و بالاخص در فصول گرما اهالی از این بابت در مذیقه به سر می برند.

یکی از اهالی در گفتگو با خبرنگار صبح مغان اظهار کرد: صبح موقع اذان که از خواب بیدار می شویم ابی نیست که با ان بتوانیم وضو گرفته و نماز بخوانیم.او می گوید: البته مسئولان بارها از حل مشکل اب شرب روستا گفته اند اما در عمل همچنان اقدامات مسئولان در جهت وصل اب روستا به طور کامل مفید بخش نبوده است.

این روستای مرزی بعد از گذشت چندین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با تقدیم شش شهید والامقام و کسب مقام برتر در اهدایی  نذورات زکات متاسفانه در اغلب اوقات بالخصوص فصل تابستان از نعمت آب محروم هستند.

به گفته اهالی  قطعی آب در برخی مواقع به چندین روز به طول می انجامد و مردم جهت تهیه اب به نصب تانکر در پشت بام متوسل می شوند.

به گزارش صبح مغان اهالی این روستا که امروز برای اظهار خواسته های خود در جلوی ساختمان فرمانداری بیله سوار جمع شده بودند از مسئولان تقاضا کردند به خواسته روستاییان شهید پرور و ولایی توجه شود.

 

http://sobhemoghan.ir

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...