به گزارش مغانشهر، به نقل از آران مغان ، در متن این بیانیه آمده است:

مردم عزیز، فهیم و شریف پارس آباد مغان

با عرض سلام و ادب و احترام و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر ایران اسلامی،شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به دولتمردان ساعی، دلسوز و با تدبیر نظام جمهوری اسلامی ایران

به استحضار می رساند اخیرا " تصویری مونتاژ شده" از انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر پارس آباد در فضای مجازی با ژستی خاص منتشر گردیده است که به ظاهر قهرمان سازی اما در باطن قلدرمآبی، زورگویی،خفقان، تنش، درگیری و ... را القاء می نماید.

اما عزیزان، خدمت شریفتان عرض می نمایم که پشت سر این صحنه سازی ها؛ معجون و مجموعی از افراد و گروههای مافیایی قرار دارند که از اول ثبت نام در انتخابات تا حصول نتیجه بدنبال" رد صلاحیت" و شایعه سازی و عدم رای آوری و شکست بنده بودند که به حول و قوه الهی، با درایت و تدبیر و هوشیاری دست اندرکاران امر، بویژه حمایت تاریخی و حماسی ماندگار شما مردم فرهیخته پارس آباد شکست خوردند.

زیرا که مصداق "چراغی که ایزد برافروزد، هر آنکس پف کند ریشش بسوزد" است.

این عده الان نیز به دنبال بر هم زدن تعادل طبیعی شورای شهر و ضربه زدن بر پیکره منسجم آن به قصد زمین گیر کردن بنده هستند که در صورت لزوم با اسمشان به افکار عمومی معرفی خواهند شد.

عزیزان و سروران گرامی

با این "مافیای سیاسی" 15 سال است که مبارزه می کنم و خاموششان کرده بودم لیکن موفقیت بنده در انتخابات اخیر؛ زخمی عمیق بر این گروه سیاه وارد نموده و همچون مار زخمی دور و بر بنده کمین نموده اند تا شاید از ادامه حرکت بنده در مسیر رشد و سازندگی شهرمان جلوگیری نموده و بدینوسیله باعث ریزش حمایتهای مردمی و تخریب پایگاه اجتماعی ام گردند.

اما به این گروه مافیای سیاسی و "پیمانکاران زالو صفت قلم بدست" آنان که اخیرا اجیر کرده اند و نقشه شومی در سر می پرورانند، یادآوری می نمایم شما قادر نخواهید بود با توسل به یک انگشت کوچک و ضعیف و نحیف بنده را وادار به سکوت در مقابل حیف و میل بیت المال و حقوق حقه این مردم نجیب و زجر کشیده نمایید تا بنده را در برابر چشمان مردم فهیم؛ ضعیف و ناتوان و همراه ناپاکان و دزدا نشان دهید زیرا که بنده به مردم قول داده و روی آن نیز محکم و استوار ایستاده ام که در طول خدمتم در شورای شهر به همراه اعضای پاک دست آن "صدای رسای" مردم باشم و "شفاف سازی و اطلاع رسانی"به مردم را سرلوحه رفتار کاری خود قرار داده، بدنبال خدمت صادقانه به دور از جار و جنجال باشم. هیهات که مردم را نامحرم خود ندانسته و نخواهم دانست.

توصیه ای نیز به همکاران عزیزم در شورای شهر دارم

عزیزان و سروران گرامی من خودم را کوچکترین عضو شورا دانسته برادرانه به شما توصیه می کنم که فضا را برای ابراز وجود چنین مافیاها و فرصت طلبان و تفرقه افکنان باز نگذارید. قلم بدستان زیرک این مافیا در فضای مجازی و حقیقی بدنبال شکاف انداختن بین اعضاء و رسیدن به نیات سوء خود هستند لطفا مجال جولان به این افراد ندهید.

موفقیت و اتحاد و صمیمیت اعضاء محترم و همکاران عزیزم در جهت خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهر آرزوی قلبی بنده است.موفق و موید باشید.به امید شهری سبز و با نشاط و آباد

هوشنگ نوروزی

عضو شورای اسلامی شهر پارس آباد

 

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...