به گزارش مغانشهر، به نقل از مغانه آنلاین، عباس مینایی افزود: با تکمیل این طرح، آب آشامیدنی ۲۹روستا و ۱۹قشلاق تابع بخش اصلاندوز از مجتمع آبرسانی امام علی(ع) تامین و کمبود آب در این روستاها برطرف می شود.

وی اظهار داشت: با اجرای این پروژه، آب مورد نیاز از طریق خط انتقال ۲۵کیلومتری به مخزن یک هزار متر مکعبی قشلاق “بایندور” منتقل و سپس از طریق ایستگاه پمپاژ به روستاهای هدف، آبرسانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح مهم هم اکنون افزون بر ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ادامه داد: به زودی با تخصیص اعتبارات لازم، شاهد تکمیل این پروژه خواهیم بود.

وی همچنین از افتتاح ۱۵طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر بیش از ۶۱میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال سرمایه گذاری در هفته دولت در بخش اصلاندوز خبر داد و گفت: مجتمع گاوداری ۲۰۰ راسی پورمردان ، احداث سه خانه بهداشت در روستاهای ایمان قویی،علملو و چوخلی قویی،پیاده رو سازی و جدول گذاری خیابان امام(ره) و جمهوری،جدول گذاری معابر ۱۱ روستا،بهسازی و شن ریزی معابر ۱۲ روستا،احداث و نصب پست هوایی در روستای محبوب کندی و شهر اصلاندوز،احداث پل،کانال سنگی و غسالخانه،افتتاح دو باب واحد مسکونی محرومین،گازرسانی به چهار روستا و حصارکشی آرامستان گوزلی از جمله این طرح هاست.

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...