به گزارش مغانشهر، ارسلان کاظم پور افزود: احداث این گاوداری را در دو فاز به میزان سرمایه گذاری ۱۲۶ میلیارد تومان مطالعه و طراحی و مکان یابی کرده ایم که در این خصوص موافقت اصولی و اخذ استعلامها صورت گرفته است.وی همچنین در خصوص سترش سطح باغات شرکت کشت و صنعت پارس افزود: ۷۷۰ هکتار باغات میوه در اراضی شیب دار و کم بازده احداث شده که بیشتر درختان میوه انجیر، فندق و بادام را شامل می شود.
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری پارس گفت: میزان ۵۴۰ هکتار از باغات با کمک های بلاعوض دولتی و ۲۳۰ هکتار با مشارکت معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ایجاد شده است.

مدیرعامل کشت و صنعت پارس در خصوص نوسازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی این شرکت نیز افزود: تعداد ۱۰ دستگاه تراکتور سنگین ، ۵ دستگاه سمپاش بوم دار ۲۰۰۰ لیتری، ۵دستگاه دیسک سنگین، ۵ دستگاه بذر کار کمبینات پنوماتیک غلات و کلزا با میزان سرمایه گذاری حدود ۵۰ میلیارد ریال در دست اقدام است که این میزان ادوات ظرف چند ماه آینده به ناوگان شرکت اضافه خواهد شد.

وی گفت: با توجه به اهمیت تولید بذر در پایداری تولید و درآمد زایی، شرکت اقدام به خرید، احداث و نصب کارخانه عمل آوری بذر و خرید دستگاه برداشت بلال ذرت نموده است و جهت تکمیل زنجیره تولید که یکی از ضرورت های اصلی سیستم بوجاری می باشد، مطالعه و خرید آن در دست اقدام می باشد.

منبع: آران نت

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...