مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با بیان اینکه طرح‌های اقتصادمقاومتی در بخش کشاورزی استان اردبیل اجرا شود گفت:‌ حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای توسعه استان اردبیل امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری بوده اشت.به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، هاشم مظفری ظهر امروز در جلسه بررسی و رسیدگی به مشکلات طرح‌های سرمایه‌گذاری در اردبیل اظهار داشت: حمایت از سرمایه‌گذاران در راستای توسعه استان اردبیل امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری بوده که در راستای عمران و آبادانی هر چه بیشتر استان و رفع مشکلات اقتصادی باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اقدامات دولت در راستای خصوصی‌سازی بیان کرد:‌ در سال گذشته هشت مورد شرکت دولتی برای واگذاری به بخش خصوصی تعیین شده بودند که از این تعداد پنج واحد واگذار شد و امسال نیز پنج شرکت در  اولویت واگذاری به بخش خصوصی قرار گرفته است.

مظفری در مورد برگزاری جلسات مرکز خدمات سرمایه‌گذاری در اردبیل تصریح کرد: در این جلسات به دنبال رصد و ارائه راهکارهای لازم برای حل مشکلات سرمایه‌گذاران هستیم که این جلسات به صورت هفتگی و با حضور نمایندگان دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود تا زمینه‌ساز حل مشکلات طرح‌های سرمایه‌گذاری استان باشد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با اشاره به برخی طرح‌های بررسی‌شده در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری گفت:‌ در هفته گذشته مشکلات طرح احداث یک واحد مجتمع پذیرایی و تالارباغ در محدوده روستای رضی‌آباد شهرستان اردبیل بررسی و با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه در زمینه رفع مشکلات راهکارهای لازم ارائه شد.

وی از بررسی مشکلات طرح‌های خدماتی رفاهی، دامپروری و مشاوره‌ای در اردبیل خبر داد و افزود: به دلیل  عدم وجود منع قانونی مبنی بر جلوگیری از صدور مجوز برای راه‌اندازی هر نوع فعالیت اقتصادی برای طرح احداث مجتمع خدماتی رفاهی در محور اردبیل به سرچم مجری طرح برای دریافت مجوز معرفی شد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل اظهار کرد: با توجه به اینکه توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی راهکار رفع مشکلات در مسیر اشتغال و تولید بوده تلاش و جدیت بر این است تا با بررسی مداوم و مستمر طرح‌های سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات آنها گامی در راستای توسعه استان اردبیل برداریم.

 

 

منبع : تسنیم

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...