به گزارش مغانشهر، محبوب حیدری در بازدید از روند اجرایی بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی پارس‌آباد اظهار داشت: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی شهرستان پارس‌آباد در زمینی به مساحت ۳۹ هزار مترمربع محوطه بیمارستان و با زیربنای ۱۱ هزار و ۸۵۷ مترمربع در چهار طبقه احداث می‌شود.

وی افزود: طبقه زیرزمین این بیمارستان موتورخانه، استریل مرکزی، رختشویخانه، آشپزخانه، غذاخوری و کاخداری، طبقه همکف شامل بخش اداری، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، درمانگاه داخلی، جراحی، کودکان و زنان و زایمان، اورژانس و رادیولوژی، طبقه اول شامل بخش بستری جراحی کودکان، داخلی و زنان و زایمان، بخش مراقبت‌های ویژه، بخش جراحی و بخش زایمان و طبقه دوم نیز شامل بخش بستری داخلی و جراحی و اتاق‌های هواساز است.

حیدری با اشاره به اعتبارات اختصاص یافته برای اجرای این پروژه درمانی و بیمارستانی بیان کرد:‌ تاکنون ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه اختصاص یافته و با هزینه‌کرد این اعتبارات بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی این شهرستان در حال اجرا بوده که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر زمینه بهره‌برداری از آن را فراهم کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: درصورت تامین اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه،‌ تا پایان مهرماه ساختمان بیمارستان اتمام و تحویل دانشگاه علوم پزشکی برای تجهیز قرار خواهد گرفت تا با تجهیز این بیمارستان شاهد خدمات‌رسانی آن به بیماران باشیم.

وی تکمیل و راه‌اندازی این پروژه را از مهمترین اولویت‌ها در استان اردبیل دانست و گفت: با توجه به اهمیت اجرای این پروژه در راستای کاهش مراجعات مردم منطقه به مراکز درمانی شهرستان‌های دیگر تلاش و جدیت بر این است تا بتوانیم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز بتوانیم مشکلات مردم این منطقه را در حوزه نیازهای درمانی و بیمارستانی برطرف کنیم.

 

 

 

 

منبع : ساوالان خبر

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...