به گزارش مغانشهر، رضا کریمی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که با حضور وزیر راه و شهرسازی در استانداری اردبیل برگزار شد اظهار کرد: ما خوشحال هستیم که طرح بازآفرینی شهری به صورت پایلوت در برخی از شهرها اجرا می شود اما ضرورت دارد در ورودی اردبیل به ویژه از سمت خلخال و مغان دروازه هایی در شان دارالارشاد اردبیل و پایتخت حسینیت احداث شود تا همه در ورود به این شهر احساس غرور و سرور کنند.

به گزارش ساوالان خبر، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین گفت: در حال حاضر ورودی شهر اردبیل متناسب با فرهنگ اردبیل نیست که انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی برای ساماندهی این ورودی اقدامات اساسی و ویژه انجام دهد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح های بازآفرینی شهری نباید به عاقبت مسکن مهر گرفتار شود بلکه شایسته است با تدبیری مناسب این طرح در محلات قدیمی و حاشیه شهر به خوبی اجرایی شود.

وی ضرورت بهبود در عبور و مرور شهری و کاهش بار ترافیکی را یادآور شد و بیان داشت: دو معبر در اردبیل به ویژه میدان ایثار و ورودی از مشگین شهر به عنوان قتلگاه محسوب می شود که ضرورت دارد نسبت به احداث تقاطع های غیرهمسطح اقدامی جدی انجام شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضرورت بازنگری در طرح بازآفرینی شهری را در ۱۵ محله هدف یادآور شد و بیان کرد: باید توزیع قیر رایگان در محلات هدف برای آسفالت ریزی ادامه پیدا کرده و همچنان با توجه به افزایش اعتبار این بخش از ۱۵ هزار میلیارد تومان به ۳۰ هزار میلیارد تومان شاهد آسفالت ریزی این محلات باشیم.

خبرنگار: شهرام جباری

 

منبع : ساوالان خبر

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...