به گزارش مغانشهر، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: 50 باب پاسگاه پلیس راه در سراسر کشور احداث می شود.داود کشاورزیان روز شنبه در بازدید از ساختمان پلی سراه در حال احداث اردبیل- ســـرچم بیان کرد: برای احداث ساختمان این پاسگاهها 600 میلیارد ریال و برای محوطه سازی آنها 600 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است .
وی بیان کرد: از این تعداد پاسگاه هم اکنون عملیات احداث 37 باب در حال اجراست و کار جانمایی و تصویب مکان یابی بقیه پاسگاهها نیز در حال انجام است .

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ابراز امیدواری کرد با پایان عملیات ساخت این پاسگاهها و ایجاد بسترهای لازم و مناسب احداث 500 پاسگاه دیگر نیز در راههای کشـــــور شروع شود.
کشــاورزیان بازسازی پاسگاههای قدیمی با روش ساختمان های پیش ساخته را از جمله برنامه های مهم سازمان راهداری دانست و گفت : با انجام اقدامات شایسته ، در دراز مدت شاهد ساختمان های یک نواخت با معماری ایرانی در تمامی پاسگاههای پلیس راه کشور خواهیم بود.
در استان اردبیل نیز سه پاسگاه پلیس راه در جاده های اردبیل- سرچم ، اردبیل- آستارا و گرمی - بیله سوار در حال احداث می باشد.
خبرنگار : گیتی طالبی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده

 

 

 

 

منبع: ایرنا

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...