به گزارش مغانشهر، دکتر مهدی نیک سیرت روز شنبه افزود: تا پایان امسال بخش سنگ شکن ( ESWL ) بیمارستان سبلان اردبیل با صرف اعتباری بیش از 15 میلیارد ریال افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی اظهار کرد: این کار در راستای فراهم کردن امکان تکمیل فرآیندهای درمانی تخصص ارولوژی در بیمارستان سبلان و با انجام پیگیری های لازم در قالب برنامه عملیاتی ابلاغی از سوی سازمان تامین اجتماعی مبنی بر تامین تجهیزات پزشکی مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان صورت می گیرد.

وی بیان کرد: دستگاه سنگ شکن برون اندامی (ESWL یکی از پیشرفته ترین و به روزترین دستگاه های سنگ شکن می باشد که اقدامات و تمهیدات لازم برای خرید و نصب آن انجام شده است.
وی ارتقای خدمات ارائه شده به مردم ، افزایش امکانات درمانی بیمارستان سبلان، هم افزایی ظرفیت های حوزه سلامت استان و پوشش نیازهای درمانی بیمه شدگان و مردم ، عدم نیاز مردم به سایر استان ها و کاهش هزینه های درمانی بیماران را از جمله مزیت های نصب این دستگاه عنوان کرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل احداث ساختمان درمانگاههای عمومی و تخصصی در محوطه بیمارستان سبلان اردبیل ، پیگیری های لازم برای فراهم کردن امکان ایجاد درمانگاه شماره 2 تامین اجتماعی در اردبیل، تملک زمین مورد نیاز برای احداث درمانگاه در شهر نمین ، تلاش برای رفع بخشی از محدودیت های فضای فیزیکی بیمارستان ارس پارس آباد و شتاب بخشیدن به روند احداث ساختمان جدید شعبه تامین اجتماعی این شهر را از جمله دیگر برنامه های مدیریت درمان در سال جاری دانست.
تامین اجتماعی استان اردبیل دارای 2 بیمارستان در شهرستان های اردبیل و پارس آباد مغان می باشد.
خبرنگار: نعمت محسن زاده** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده

 

 

 

 

منبع : ایرنا

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی مطالب خلاف نظام ، شئونات اجتماعی ، توهین یا افترا به کسی می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
برای تماس با شما لطفا ایمیل خود را بدرستی وارد کنین تا با شما اگر لازم باشد در تماس باشیم .


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ما همیشه هستیم ...